Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ketten egy erős részen? Mit...

Ketten egy erős részen? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi az életemben 1 hónapja végleg lezártuk az 5 éve tartó szórakozást egymással. Nekem ő mindenkinél többet jelentett, fordítva azt mondta nem tudja megadni amire vágyok és mással tudja elképzelni magát. Sokat bántott, sok történés volt az 5 év alatt. De végül békésen lett lezárva. Kérdezte, hogy ugye akkor nincs harag. És hogy sajnálja, hogy így alakult, vele senki nem volt ilyen elfogadó még. De neki nem megy. Mondtam nincs harag. Nyilván nekem nagyon fáj, de elfogadtam.


Nagyon ritkán álmodtam vele. Szokatlan is volt az álom. Egy dombos erős tájra sétáltam el egyedül ahonnan rá láttam egy táborra ahol szórakoznak, kicsit néztem őket. Utána tovább sétálgattam egyedül és gondolkodtam miközben az avarban lépkedtem és nézegettem a köveket. Egyszer messziről megpillantottam Őt a számokra különleges férfit. Ő is hozzám hasonlóan sétálgatott és nézelődött egyedül. Elmentünk egymás mellett, de rá se néztünk a másikra nem szóltunk egymáshoz. És sétálgattunk tovább ő elment megnézni a tábort én pedig arra ahonnan ő jött.


Érdemes ennek az álomnak jelentősséget tulajdonítani? Mit jelenthet ez a helyzet? Korábban egyszer foglalkoztam egy álmommal mikor azt álmodtam többször hogy a II. világháborúban vagyok katona(?) talán, de valami szereplője a háborúnak.


2023. ápr. 14. 13:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*Erdős részem elnézés
2023. ápr. 14. 14:00
 2/3 anonim válasza:
Ez az álom nagyon úgy hangzik, hogy a tudat alattid is elfogadta hogy ennek a kapcsolatnak vége van. Most már csak rajtad a sor, hogy elfogadd.
2023. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmentetek egymás mellett szavak és kapcsolódó tekintet nélkül, az ellenkező irányba. Összefoglalta az álom a kapcsolatotokat, hogy nem egy irányba visz az utatok.

Szerintem most zárult le véglegesen az ügy nálad is.

2023. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!