Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért gyújtottuk fel álmomban...

Miért gyújtottuk fel álmomban a házat?

Figyelt kérdés

A Nagymamám 2 évvel ezelőtt hunyt el, 93 éves korában. Volt egy nagy telek, amelyen volt egy vályogépület, abban laktak a Nagymamám szülei. A Nagymamám édesapja épített még egy házat erre a telekre a Nagymamám gyerekkorában.

A Nagymamám ez utóbbi házban élt egész életében. Van egy nővérem, kisgyerekkorunkban éltünk pár évet a Nagymamánál a szüleinkkel, nekem nemigen vannak emlékeim, a nővéremnek több. A szüleink elváltak, majd jóval előbb meghaltak, mint a Mama, akivel mindvégig megmaradt a jó kapcsolatunk (ő egyébként már elvált az apai nagyapámtól még az 50-es évek végén). Miután a Mama meghalt, kénytelenek voltunk eladni a házat, mert a felújítás jóval meghaladta volna az anyagi lehetőségeinket. Nehéz döntés volt.

Mégis ezt követően (az eladást követúen) sok hónappal azt álmodtam, hogy a Mama, a testvérem és én közösen felgyújtjuk mindkét épületet. Úgy volt, hogy szakaszonként, ezért hordtuk a vizet, hogy ne terjedjen tovább a tűz, de persze mégis tovább terjedt, egy idő után tehetetlenek voltunk. Felébredtem erre, de ha tovább folytatódott volna a történet, gondolom az lett volna, hogy az egész leég. De mintha a Mama sem bánta volna, hogy ezt csináljuk. Benne volt a dologban, természetes volt a részéről, hogy most ezt csináljuk.

Mit jelenthet ez? Tisztítótűzről lehet itt szó? De miért akarhatta a Mama is, aki ott élte le az életét?



2023. máj. 17. 18:18
 1/6 anonim válasza:
38%

Azt jelenti, egész eddigi életedet tévedésben élted le. Ha nem vigyűzol, olyn leszel, mint nagyanyád. Tényleg ezt akarod?

A tűz azt üzeni, ideje lenne végre kezdened valamit magaddal.

Tanulhatnál. Kereshetnél valami értelme dolgot.

2023. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bűntudat.
2023. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Válaszoló! Két diplomám és egy szakmám van. Nem értem, miből vontad le azt a következtetést, hogy nem kezdtem még magammal valamit. :)


Kedves 2. Válaszoló! Kifejtenéd jobban, mire gondolsz? Köszönöm.

2023. máj. 20. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tisztítótűz. Az álmod jelentése: Mindent elfogsz veszíteni, mert ítélet alá kerültél. A tűz mindig Istent mutatja. A ház meg téged jelképez és nem tudod megállítani semmilyen praktikával.
2023. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gungasam ***** válasza:
Kérdés, hogy csak egyszer álmodtad e vagy visszatérő álom? Amennyiben egyszer álmodtad akkor lehet, hogy stresszes szituáció volt az életedben, esetleg sokat ettél lefekvés előtt. Egy rossz álom nem számít. Ha ellenben vissztérő álom akkor szerintem azok házak valami negatívat jelentenek de csak a tudatalattidban jelenik meg. Olyasmi mint például: maradiság, kötöttség, béklyó. Olyan típusú negatív érzület amely az érintett rokonokra is vonatkozhat.
2023. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lelkiismeret furdalással való sikertelen leszámolási kísérlet.
2023. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!