Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmomban meghalok, pont...

Ha álmomban meghalok, pont előtte felébredek, más is így van ezze?

Figyelt kérdés

Repüléskor egy ideig nyugodtan repülök, aztám hirtelen zuhanok, mielőtt leérnék, felriadok.


Vagy volt olyan is, hogy valaki lelőtt, és abban a pillanatban felriadtam.


Persze ilyenkor örülök hogy csak álom volt de néha percekig kellett nyugodnom, mert baromi félelmetes.



2023. jún. 3. 22:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez általában így szokott lenni.
2023. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a természetes reakció.


Mivel soha nem éltél még át halált tudatosan, az agyadnak fogalma sincs arról, hogy az álmodnak ehhez a részéhez milyen képet, és milyen érzetet kellene behelyettesítenie. Így a rendszer "lekapcsol", és megszűnik az álombéli cselekménysor továbbvitele, megszűnik az álom. Ez a hirtelen változás pedig önkéntelenül is felriaszt.

2023. jún. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az agyad megtanulja, hogy mit kell vetítenie ahhoz, hogy felébredj - ha fel akar ébreszteni.
2023. jún. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Velem volt már olyan, hogy meghaltam álmomban, de nem ébredtem fel, folytatódott az álom.
2023. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja olyan velem is volt, de ritkán, akkor átkerültem teljesen másik álomba.
2023. jún. 4. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Jujj, akkor a Billie Eilish kamuzott abban az öngyilkosos számában? 😰😱
2023. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az meg ki?
2023. jún. 4. 14:49
 8/8 Laylah ***** válasza:
51%
Haltam meg én is álmomban, a halál pillanata mondjuk valóban nem volt benne, de utána még kívülről láttam magamat, nem volt felriadás vagy másik álomra váltás.
2023. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!