Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő lépcsős álmok- mi ez?

Visszatérő lépcsős álmok- mi ez?

Figyelt kérdés

Rengetegszer álmodok lépcsőkkel. Nem ilyen megszokottakkal, hanem pl. a suliban az egyik lépcsősor farönkökből van, amik lebegnek a levegőben. Mindig majdnem leesek róluk, de csak majdnem. Eddig mindig segített valaki felmásznom, viszont a legutóbbi álmomnál csak nézték, ahogy vergődök. Könyvtárba mentem, de nem abba, amibe egyébként járni szoktam. Hatalmas volt rengeteg emelettel. Én az elsőre igyekeztem. Liftekkel lehetett feljebb jutni, a liftek olyanok voltak, mint az erkélyek/teraszok. Rájuk kellett menni és azok fölvittek az emeletre. De ahogy fölvitt az erkélylift, kb. 1 m-el távolabb állt meg a könyvtár emeletétől. Próbáltam átlépni, de leestem és az erkély szélébe kapaszkodtam. 2 teljesen ismeretlen lány állt előttem, de nem segítettek, csak néztek. Nem kértem segítséget. Végül fölhúztam magam és visszavittem a könyveket a könyvtárba.

Elnézést, hogy hosszúra húztam, ha az álom nem is világos, a lépcsős majdnem leesések mit jelenthetnek?


2010. okt. 11. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A lépcsős álmok a célokat és az ahhoz vezető utat mutatják. Mint mondjuk egy ranglétra.Írtad,hogy majdnem leesel a felfelé vezető úton és azt is,hogy segítségre volt szükséged. Ez arra utal,hogy még bizonytalan vagy,támaszra van szükséged ahhoz,hogy megvalósítsd azt,amit szeretnél. A végén,amikor már nem kértél segítséget ez már tök jó,mert erősödsz és próbálsz megállni a saját lábadon. A végén pedig sikerült visszavinned a könyvet - célba értél. Csak így tovább az életben is!

2010. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!