Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent egy hízelkedő...

Mit jelent egy hízelkedő cirmos cicával álmodni?

Figyelt kérdés

Féltettem a kuzyustól, aki egyébként nagy valószínűséggel nem bántaná. De azt mondtam Neki álmomban: Már hízelegsz. Most már az a kérdés XY kutyus mit szól hozzád, de valószínűleg nem bánt.

Köszönöm.



2023. jún. 10. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit írnék, hogy majdnem felnőtt cirmos cica lehetett.
2023. jún. 10. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az álmoskönyv szerint (kimásoltam):


Cica. Fegyelmezetlenség jegye.

Egy öregasszony szerint: karmoló cica jelzi, hogy haragos kezek közül menekülsz.

Fiatal cica: elcsábításodat mutatja. Cicát látni jelent még: kellemetlenséget és elárult szerelmet is.

1855-iki könyv szerint: cica mutatja, hogy hamis emberekkel lesz dolgod, de te könnyenhívő lész a beszélgetésben (ez fiatal nőkre vonatkozik).

Cica jegyez: kiabálást, kellemetlen tárgyalást.

Cica a háztetőn: gonosz jel; öregasszonynál: betegség.


Macska: Féltékenység és lángoló szerelem.

2023. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Nagyon szépen köszi
2023. jún. 10. 19:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyen ilyen fiatal, majdnem felnőtt cicának gondolom úgy a macska álombéli mérete alapján, esetleg fiatal felnőtt cica is lehetett. Férfiként álmodtam ezt. De természetesen semmi baj azzal, ha nemcsak lehet információ, hanem esetleg másnak is. Nagyon szépen köszi a választ.
2023. jún. 10. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit. :) A macskához még oda volt írva zárójelben, hogy több infó a cicánál, gondolom összefüggenek.

2#

2023. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk fiatal cicával álmodtam. Akkor valaki elcsábít? Ez akkor akár még jó hír is lehet. Természetesen majd kiderül, hogy hosszú távon is jó hír-e?
2023. jún. 10. 20:02
 7/7 A kérdező kommentje:
5# Még egyszer nagyon szépen köszi.
2023. jún. 10. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!