Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért hagyott bennem ekkora...

Miért hagyott bennem ekkora nyomot egy gyógyszer ?????

Figyelt kérdés

Kb 10 éve repülővel utaztunk nyaralni. Ekkor olyan 12 éves körüli lehettem. A repüléshez javasolták, hogy vegyünk be egy Daedalon tablettát, hogy ne legyünk rosszul. Ez engem elnyomott teljesen, végig aludtam az utat oda is, vissza is. (2 órás út volt)

Na azóta, még 10 év távlatából is folyamatosan visszatér az álmaimban. Gyakran álmodom, hogy repülővel utazunk, vagy repüléshez készülök, és folyamatosan a Daedalon jár az eszembe, keresem, megyek érte a gyógyszertárba, de ez annyira sokszor van, hogy már rendesen idegesít.......

Tegnap is ezzel álmodtam...

Nem történt semmi extra az út alatt, hogy ilyen mély nyomot kellett volna hagynia. Nyár végén tervezek újra repülővel utazni, de esküszöm nem mernék bevenni egy Daedalont.... pedig csak egy hányingercsökkentő pirula.... Nem is ez volt életem első gyógyszere, láb és fejfájós gyerek voltam, többször is vettem be fájdalomcsillapítót, úgyhogy végképp nem tudom hova tenni ezt.


2023. jún. 11. 00:19
 1/4 Grimfox ***** válasza:
70%

A daedalon beszerzésének nehézsége csak a célod elérésének akadályát szimbolizálja. Az utazás többnyire az életutat szimbolizálja. A repülő esélyesen az életben megtapasztalt szabadságot. Ahhoz, hogy ezt a szabadságot, a "repülést", és így a cél elérését megvalsítsd, le kell küzdened egy ismeretlen akadályt. Ennek az eszköze lenne a daedalon, amivel fel tudsz ülni a repülőre gond nélkül. Mivel nem tudod megszerezni a daedalont, nem tudsz felülni a replülőre, nem tudod elérni az "úticélt", vagy nem tudod megtapasztalni az életben a szabadságot.

Nálam a buszjegy/vonaljegy hasonló szimbólum. A kalauz pedig maga az akadály.

Nem azért álmodsz ezzel, mert különleges élmény, hanem mert a problémádat az életben jól szimbolizálja. Mondhatni kapóra jött, mint személyes álomszimbólum.

Emiatt ne hagyd ki a daedalont, ha hajlamod van az utazási betegségre szerintem.

2023. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mivel gyerek voltál, azelőtt nem nagyon vetettek be veled gyógyszert csak úgy, hanem csak akkor, ha beteg voltál. És ez volt az első ilyen soron kívüli gyógyszerbevételed, aminek ráadásul hatása is volt, mert aludtál tőle.


A másik tippem, hogy valahol a repülés élményénél lesz inkább a megoldás. Az volt az első repülős élményed? Lehet, hogy összekötöd az emlékeidben a gyógyszerrel, talán mert amiatt nem a repülőútra emlékszel, hanem arra, hogy bealudtál.

2023. jún. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*mármint a beteg alatt értem azt is, hogy pl. fájt valamid vagy akármi, tehát minden, amit nem megelőzésképpen, hanem megoldásként kaptál gyógyszert.

(2.voltam)

2023. jún. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második! Írtam , hogy nem az első volt, ezért is furi. De akkor repültem először igen, és tényleg csak annyi van meg az útról, hogy bealudtam, meg , hogy mitől, másra tényleg nem emlékszem...

Első, köszönöm, logikus amit írtál :)

2023. jún. 11. 09:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!