Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Ma délután mikor aludtunk ebéd után elég fura dolgot meg módon álmodtam.

Először is azt álmodtam , hogy elég sok nővel szexeltem és olyanokkal is akiket ismerek.Az első helyszín az a bankom volt ahová szoktam járni és ott voltak 4-en azok közül akiket valóban ismerek is majd valahogy szóba jött az a dolog , hogy szexelnék -e mindegyikkel én meg persze hogy igent mondtam rá. Be vittek egy belső irodába majd mind két oldalról bezárták az ajtót és elkezdtük az "akciót" 😁. Egyébként meg úgy vettem észre , hogy mintha közben tudatosan irányítottam volna a dolgot hogy mégis mennyire teszem oda magam a szexnek és mit hogyan csináljak velük. Nem tudom , hogy hogyan a francba sikerült nekem ez a tudatos irányítás az álomban mert nálam ez nagyon ritka dolog. Meg közben kicsit néha mintha ébren is lettem volna mert körülöttem azokat a dolgokat amik valóban körülöttem vannak amikor alszok. Meg az álmomban még szexeltem a húgommal és az anyámmal is úgy hogy ők is akarták a dolgot. Aztán ezek után jöttek azok a csajok akiket valóban nem ismerek de egy pár csaj viszont hasonlítottak valakire. És elég sok csaj volt akikkel szexeltem kint a szabad ég alatt , úgy hogy az utcáról bementem hozzájuk az udvarba és elkezdtem velük az aktust és itt is mintha már tudatosan csináltam volna a dolgot mert olyat is csináltam velük amit még éber állapotban sem csináltam senkivel. Álom közben meg ha jól emlékszem erekciom is volt. Álmodás közben mikor néha kinyitottam a szemem ninja felakartam volna kelni csak mégsem tudtam azt hiszem ezt hívják alvás bénulásnak. Meg közben még az járt az eszembe alvás közben amit megint tudatosan is figyeltem , hogy mintha nekem ezek a fajta álmok és alvási bénulások nekem ciklusosan jelentkeznek bizonyos időközönként mintha valami jel lenne számomra amire lenne valami magyarázat és oka van , hogy ez történik velem.

28 éves srác vagyok van egy kislányom és egy feleségem akire őszintén szólva nem mindig vagyok büszke hogy együtt vagyok vele mert tudom , hogy ezeknek is van némi magyarázata az álmokkal való összefüggésben.

Előre is köszönöm annak az illetőnek aki "szakmai" magyarázatot ad nekem..



2023. jún. 16. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit az összes többi: hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!