Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?...

Ez az álom mit jelenthet? Rettegve keltem fel utána, de még álmomban is féltem.

Figyelt kérdés

A sulinkban voltam már úgy estefelé, és egy 6-7 év körüli kisfiú voltam, akit megszállt valami gonosz lélek, és volt ott egy öt éves kislány, és az a valami arra kényszerített, hogy öljem meg, és ígyam ki a vérét... és ráugrottam, ki akartam törni a nyakát, de nagyon ellenkezett, akkor már csak lefogtam, de elájult, és akkor a hang azt mondta, hogy erőszakoljam meg, és már vettem le a gatyámat, amikor a kislány magához tért, és elfutott egy tanárhoz... és belőlem meg kiszállt az a gonosz, és megint kisfiú voltam, és nagyon féltem, mert egy csomó másik gyereket megöltem, aki segíteni akart annaka lánynak, és a tanárok is jöttek, berohantam a suliba, ahol ott volt az egyik régi tanárom, meg az a kislány, és meg akartak ölni, de bocsánatot kértem, ölelgettem azt a lányt, meg puszilgattam, hogy nem lesz semmi baja, és akkor a tanár a kezembe nyomott egy lavort, amiben víz volt, meg egy kicsi csecsemő, akinek csak feje meg mellkasa volt, és azt mondta, hogy vigyem ki a konténerbe, és öntsem bele, mert meg akarja őt ölni, úgysem élhetne tovább, és megint gonosz voltam, és újra ki akartam nyírni azt a kislányt, de ránéztem arra a babára, aki mozgott, és halálra rémültem, és megint kisfiú lettem, és elkezdtem sírni, mert nagyon féltem kimenni, de muszáj volt, és ott volt sok mostani osztálytársam, és sírva könyörögtem nekik, hogy kísérjnek el, de ők csak nevettek rajtam, és nézték azt a gyereket, akit aztán kidobtam a szemétbe, és rohantam vissza az épületbe, de valami elkapott, és behúzott a sötétbe.


Egyébként én egy 13,5 éves lány vagyok, 8. osztályos, és ott kb. első osztályos kisfiú lehettem... nem néztem ijesztő filmeket előző este, de tényleg nagyon féltem, és álmomban is sokat sírtam, és hiába adtam meg magamat neki, egyszer-kétszer ellenkeztem azzal a másik énnel...


2010. okt. 12. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat, hogy sírva keltem, ezerrel vettem a levegőt, pulzus az egekben... Alig tudtam elaludni utána... Nagyon féltem, pedig én már 18 éves vagyok. Nekem is hasonlóan durva volt az álmom... Valami gyilkos üldözött minket, és állandóan bujkálnunk kellett, folyton halálfélelmet éreztem.. Többre nem emlékszem.

Szerintem semmi komoly/konkrét jelentése nincs az álmodnak, és szerintem az enyémnek se. Azok az érzések/történések/hatások amikkel napjaink folyamán találkozhatunk, érdekes módon dolgozhatja fel a tudatalattink. Egyszerűen ez most "így jött össze". Lehet hogy mélyen belül valami miatt szorongsz..félsz..valami bánt.. De nem kell túl nagy hangsúlyt fektetni erre, ha nem visszatérő, és nem keseríti meg a mindennapjaidat. :) Szóval nyugi.



18/L

2010. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen álmom hogy megszállt valami és utána amikor kiment belőlem ki akartam lökni az erkélyen de magávalrántott a sötétbe szintén =/

és igazat adok az előzönek:)

13/L (7.-es)

2010. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ami veletek történik az annak a jele hogy mind a ketten dilisek vagytok de nem kell megijedni ez tök normális pszichopatáknál
2010. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy furcsa álomtól még senki se lesz pszichopata.
2011. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!