Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran az...

Miért álmodok gyakran az általános iskolával?

Figyelt kérdés

Az álmok változóak.

Van, hogy egy órán ülünk az osztálytársakkal, akik velem együtt felnőttek már, van, hogy csak az osztálytársakkal bandázunk valahol a suliban, olyan is volt, hogy az általános osztálytermünkben a gimis osztályommal ültünk. Ez mit akar jelenteni? Ma is az általánossal álmodtam, ma dolgozatot írtunk. És amikor a suliban vagyok, mindig arra gondolok, hogy az órák miatt el fogok késni a munkahelyemről.



2023. júl. 2. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura mód mostanába énis az általános iskolai osztálytársakkal álmodok de nem tudok miért
2023. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért nagy hatással voltak ott rád a dolgok. Valami vagy valakiamire sokat gondolsz.
2023. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Krúdy szerint iskolában tanulni álmunkban szerencsét jelent, A modern álomfejtés szerint viszont azt jelenti, hogy úgy érzitek, van még mit tanulnotok.
2023. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bőven van mit tanulni, ez tény! Jelenleg is tanulmányaimat végzem egy egyetemen, levelező hallgatóként.
2023. júl. 3. 05:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már befejeztem a tanulmányaimat, de még mindig szoktam álmodni arról, hogy iskolában tanulok. A szakmát is állandóan tanulnom kell, mert mindig vannak újítások.
2023. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rám nagyon jellemző ez az álom, írom is őket.


Nálam mindig az jelentette,hogy újabb élethelyzetbe,környezetbe kerülök,ami gyakan jellemző is rám és tényleg olyan új fordulatok jöttek az életembe, most például a Covid alatt ,amikre már tényleg nem számítottam.


A Covid előtt pedig gyakran álmodtam,hogy már a gimnáziumba léptem sőt, rögtön a 2.osztályba.


Hát igen eléggé olyan helyzetek jöttek, ha előtte valaki ezt jósolja nekem azt hiszem őrült... Volt mit megoldani.


Hál'istennek a végére az álmodtam kijártam a gimnáziumot is, úgy is érzem magam.

2023. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!