Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Különös álmom volt: segítetek...

Különös álmom volt: segítetek megfejteni?

Figyelt kérdés
Álmomban álltam a templomban a pódiumon és nekem kellett misét celebrálnom. (Hozzáteszem, nő vagyok, szoktam templomba járni. Az emelvényen a kis asztalon volt fehér papíron szöveg, hogy mit kell mondanom, de teljesen másról beszélte, Ahogy emlékszem, üdvözöltem a híveket, és keresztet vetettem, Aztán változik a kép, és láttam egy alakot. Azt tudtam róla, hogy férfi, de talpig be volt öltözve : vastag, síoverallt, egyujjas kesztyűt és gázmaszkot viselt. Minden fekete volt rajta. Azt mondták róla, hogy rengeteg embert mentett meg, és hogy mindenkit szeret.

2023. júl. 2. 16:27
 1/5 hosszúhajú ***** válasza:
100%
hu nagyon elvont leszek. ez a gázmaszkos jó ember a templomba nem arra utalhat hogy istent nem egy konkrét arccal kell elképzelni, hanem bármilyen alakban megjelenhet, ne külsőből ítéljük meg a jóságot mert nem tudjuk ki lakozik benne? az hogy te prédikálsz az meg arra hogy ezt a szemléletet kell valakinek ( vagy sokaknak ) elmondanod, - tán van valaki előítéletes a környezetben? vagy te magad vagy valamivel szemben az és kvázi magadnak prédikálsz a belsőd szól kifelé?
2023. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet, hogy igazad van, és a segítséget onnan fogom kapni majd, ahonnét a legkevésbé várom.
2023. júl. 2. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán azt szeretné mondani neked az álom, hogy szabad neked is igét hirdetned, és nem csak azt mondhatod, amit előre legyártottak, hanem a személyes tapasztalatokat is, vagy amit szeretnél.

Nagyon sok embernek torz istenképe van. Úgy látják Istent, mint egy sötét alakot, pedig valójában mindenkit szeret.

2023. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm: egyébként római katolikus vagyok.
2023. júl. 2. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén katolikus vagyok... :))) nem úgy értem, hogy a misén magyarázd az evangéliumot, hanem inkább úgy, hogy valami platformon (blog, youtube) megoszthatod, amiben hiszel, és hogy miért, akár név nélkül is. Nagy lelki szárazság van az egész világban.


De lehet, hogy nem ezt jelenti az álmod. Mindenki saját magának tudja a legjobban értelmezni. Az is számít, hogy ami történt az álomban az milyen érzést váltott ki belőled. Van, hogy egy álom, csak az aznapi feszültséget oldja fel benned érzelmi képekben.

2023. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!