Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok újra az árnnyal?

Miért álmodok újra az árnnyal?

Figyelt kérdés

Ugyan az a lány vagyok, aki kitette azt a kérdést, hogy "Mi történt 4 alatt?". A mostani álmom szokatlanabb, mint az előzőek.


Krisnek (fiú osztálytársam) a barátnőjével beszéltem. Felvettük a kapcsolatot mert azt hittem tök jó lesz úgy. De aztán az egész sz@r lett.

Nagyon jó barátok voltunk, találkoztunk, stb stb, aztán haza mentem és lefeküdtem aludni fürdés után. Reggel mikor felkeltem, küldött egy videót. Egy videót arról ahogyan alszom.. rákérdeztem hogy ez meg honnan van. Azt mondta hogy egy új messenger fiók küldte neki, hogy küldje el nekem. Ez így ment tovább.. azt hittem a laptopomon keresztül figyel engem egy pedofil, ezért lecsuktam és többet nem nyitottam fel.. de nem....

Küldött egy videót arról, ahogy épp gyűrűkről beszélgetünk, és valaki elment és csináltatott egy névre szóló gyűrűt nekem.. nem értettem, mégis ki figyel engem ennyire mániákusan.. aztán azt hittem az exem figyel engem, programozik, és az ilyen "megfigyellek minden eszközről amiről csak lehet" dolgokban ő profi..

Egyik nap megint Kris barátnőjével voltam és vele beszélgettem. Mikor haza mentem, lefürödtem, és elaludtam... Anyámnak napok óta mutatom a videókat hogy videókat vesznek fel rólam ami eléggé megrémít.... Anyámmal aludtam mert elkezdtem félni. Reggel mikor felkeltem, kaptam egy üzenetet Kris barátnőjétől "A szüleid nagyon dühösek lesznek rád". Én meg nem értettem amíg fel nem néztem a telefonból.......

Minden szét karmolva, a fal megrepedve, a függöny szétvagdalva, a tv betörve, a falra meg az én arcom volt felfestve fekete festékkel..........

Kurvára elkezdtem pánikolni, ezért anyumat felkeltettem, hogy mi a franc folyik itt. Ő felkelt, nem ült fel, csak feküdt, és közölte velem, hogy nézzek le az ágy alá. Mondtam neki hogy nem nézek le mert egyre jobban félek. Kris barátnőjétől azonnal ez után kaptam egy üzenetet. "👇"....

Lemásztam az ágyról, és benéztem alá... A sötét árnynak a kezeit láttam.... Elkezdett mániákusan nevetni, aztán felkeltem...


Kezdek aggódni, hogy az Árny nem fog békén hagyni, és megint évekig fogok szenvedni miatta. Nem tudok aludni, hiába próbálok, lehetetlen, nem merek. Mióta meghalt a macskám, úgy járkálok a sötétben, mint aki lesz@rja hogy éppen mögötte ki van, vagy hogy leszúrhatják, stb, mert nincs meg már bennem a félelem érzet, azonban ahogy felkeltem ebből az álomból, úgy remegtem mint akinek rohama lenne. Nem bírom ezt tovább, alvásparalízisem is van, így egyre rosszabb a helyzet, az orvosok meg nem tudnak mit kezdeni, az altató ki se üt, mert olyan éber vagyok, hogy csoda ha valaha el is alszom újra.


2023. júl. 9. 01:38
 1/7 A kérdező kommentje:
"Mi történt az alatt a 4 év alatt"*
2023. júl. 9. 01:39
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Kevesebb fű
2023. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért félsz tőle? Próbáltál vele beszélni? Próbáltál felé megértést tanusítani? Próbáltad akkor megérteni az ő mibenlétét, legyen akár létező bármi, vagy az elméd része, hogy mi lehet és mit akarhat, és ha árt is, nem csak félemlít, miért és hogyan, és vajon kommunikáció képes-e? Stb,stb,stb?


Nos hát. Kezdj el gyakorolni. ^^ :))

Engem ébren szoktak látogatni démonok és mindig elég hamar elmennek tőlem.

2023. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem drogozok, nem cigizek és alkoholt is ritkán iszok mert nem szeretem :) 4 éve meghalt a bátyám, 8 éve pedig úgy érzem, hogy mikor egyedül is vagyok, nem vagyok teljesen az. És félek, alvásparalízissel meg szörnyű az egész, az árnyat látom megint mindenhol és rossz előérzetem van. Az árny többnyire rám hasonlít, így simán mondhatjuk azt, hogy egy részemhez tartozik.. :/
2023. júl. 9. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Az àrny a bàtyàd, miért félsz tôle?
2023. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az árny nem a bátyám. A bátyám volt a plüss, amit a ládába rángatott, aztán meghalt, nézd meg az előző kérdésemet is, címe: "mi történt az alatt a 4 év alatt"
2023. júl. 26. 12:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Az árny az én hasonmásom bizar változatban.
2023. júl. 26. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!