Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit helent ha álmomban biszexu...

Mit helent ha álmomban biszexuális voltam?

Figyelt kérdés
nem igazan szoktam emlekezni az almaimra de erre tisztan emlekszek.Egész nap indokolatlanul arra a szemelyre gondolok akivel az almomban egyutt voltam.Meg sosem lattam eloben,lehet nem is letezik.Nem tudom hogy most akkor mi van.
2023. júl. 9. 23:34
 1/7 anonim válasza:
39%
Az égvilágon semmit. Attól még heteró vagy.
2023. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%

"Egész nap indokolatlanul arra a szemelyre gondolok akivel az almomban egyutt voltam."


Nem csak álmodban vagy biszex, hanem ténylegesen. Eddig talán elnyomtad, de most felszínre tört, mint a friss forró sperma

2023. júl. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Minden ember biszex,nők,férfiak.Valaki eljut odáig hogy megvalósítsa a vágyait,más a gondolattól elszégyelli magát.Én irigylem azokat akik mindkét nemmel tudnak gátlástalanul szeretkezni.
2023. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
En nem irigylem oket, mert amikor csajjal vannak fiu kell nekik, amikor fiuval akkor meg csaj kell nekik, szoval komoly kapcsolatra alkalmatlanok
2023. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az utóbbi csak kis részben igaz. Valóban mindenkiben benne lehet, de - spirituálisan elmondva - alapvetően létünk egyik lényege kapcsolatépítés és minden fontos kapcsolat előre elrendezett. Az nincs elrendezve a lélekben, hogy össze-vissza szexeljen mindenkivel. Ez nem lelki cél. Aki ilyet csinál, az valójában letér az életútjáról és mentális gondjai vannak. Most ha hosszútávon fiú fiúval van vagy lány lánnyal van, akkor az az égiektől előírt volt. De mindenkin átmenni nem.
2023. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Eleve a lányok 80 százaléka enyeleg más lányokkal
2023. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Igazakat mondasz!

2023. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!