Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ébredés előtt már napok óta...

Ébredés előtt már napok óta azt hallom, hogy "Meghaltál Zsolt már meghaltál ébredj már fel"?

Figyelt kérdés

Oké hogy öngyilkos hajlamaim vannak meg már 5x próbáltam, és hamarosan jön a 6., de ez mi?


A 2. 3. és 4. alkalomkor totál meg kellett volna halnom. Doki szerint én vagyok a legszerencsésebb ember a Földön, hogy túléltem bármi vese meg májprobléma nélkül.


A negyediknél én szakítottam meg. Akasztás szerű volt. Végül amikor bevérzett a szemem meg végleg nem kaptam levegőt akkor éreztem mindent tisztán hogy milyen szép minden, a hangok, a színek az atmoszféra. Végül próbáltam megszabadulni az eszköztől.


Megkerestem azt a pozíciót amiben nem fulladozok, de az ereket még nyomta - ezért vérzett be a szemem.


Kb. 3 - 4 ilyet raktam magamra. Nagyon nehezen, véresen de le tudtam szedni őket. Tiszta vér voltam hogy leszedjem.


Mik ezek az álmok?



2023. júl. 17. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Talán az Univerzum így jelez, hogy ne öld meg magad, mert még feladatod van!
2023. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Téged sem engednek el? Vagyunk páran akik konkrétan halhatatlanok vagyunk. Engem is nem egyszer hoztak vissza. Apám mindenféle szervi baj nélkül megúszott olyat, aminek a ( nem túlzok) 1/20adától már senki se mondaná, hogy van esély a túlélésre.


Egyenlőre még dolgod van, és kapod az esélyeket, hogy csináld/ majdan csináld a dolgod.


A hang egy kicsit komplex. Nem tudom mit élsz meg éppen, amikor ezt mondja. Az biztos, hogy valami fel akar ébreszteni, mármint fizikailag, hogy ne aludj, az előtte lévő pedig valami üzenet a tudat alattidnak, pl hogy ne őrlődj ezen, mert már megtörtént.

2023. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony.
2023. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én válaszom is hasonló volt, de nem engedték feltenni, de nem is tiltottak...fura.
2023. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!