Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Milyen jelentése lehet ennek...

Milyen jelentése lehet ennek az álmomnak a halott nagymamámmal?

Figyelt kérdés

A nagymamám jelent meg, aki már 10 évvel ezelőtt meghalt. Amikor megláttam rögtön megöleltem és ő is megölelt engem, aztán eszembe jutott hogy ő már nem él. Próbáltam távolabb menni tőle de nem engedett el és csak nehezen tudtam kiszabadulni az öleléséből, aztán eltűnt.


Lehet ennek valami különösebb jelentősége?

Egyébként csak nagyon-nagyon ritkán szoktam vele álmodni. Akkor hasonlóan az szokott történni hogy megöleljük egymást, aztán eszembe jut, hogy már meghalt és eltűnik, de olyan még nem volt mint most hogy nem akart elengedni.



2023. júl. 18. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Azt, hogy az alváshoz kapcsolódó élettani funkciók lezajlottak a testedben.
2023. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Emlékek a tudat alattidból.
2023. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Valamire figyelmeztettni akart!
2023. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovacs magdolna2 ***** válasza:
49%
Nekem is volt hogy a halott.nagyival álmodtam aki élt az álmomban, és még kérdeztem is tőle.almomban hogy te nem.haltal meg? Fogsz még találkozni a túlvilágon.ebben biztos lehetsz..
2023. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Az a jelentése, hogy aludtál.
2023. júl. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdést az "ezotéria, álomfejtés" kategóriában tettem fel! Aki nem hisz ebben az egyáltalán miért van itt? Keressetek magatoknak olyan más témát amihez hozzá is tudtok szólni értelmesen.
2023. júl. 29. 00:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!