Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelethet ez az álom?

Mit jelethet ez az álom?

Figyelt kérdés
Este kértem az Angyalokat és a jó Istent, hogy legyenek velem és álmodjak velük. Éjjel azt álmodtam, hogy egy körkörösen szivárványos kör van előttem és a mellkasomba beszállt. Csodálatos érzés volt, boldog voltam. Azt jelentheti, hogy velem vannak? Esetleg mást?

2023. aug. 2. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Kicsit spóroljon a macska gyökérrel...
2023. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
A szivárvány önmagában azt jelenti találkozunk az út végén. Gyanítom ha istenrol és angyalokkal írtál ki kérdést illetve őket kérted meg hiszel bennük, és jó emberként élsz. Talán egy biztató üzenet volt, hogy jól csinálod a dolgaidat, így tovább és majd találkozunk.
2023. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy szoktam mondani, nekem nem macskagyökerem, hanem gyökér macskám van, így ő nem szokta hagyni, hogy fszságokat álmodjak, hanem egyből felébreszt.


A macskagyökér elaltat, a gyökér macska meg felébreszt.


Szerezz be te is egy gyökér macskát, az lesz a gyógyír erre!

2023. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megmelegedtél.
2023. aug. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!