Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Úgy kb. két napja álmodtam...

Úgy kb. két napja álmodtam valamit és pont most jutott eszembe, hogy mi.. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ufókkal kapcsolatos, de nem teljesen emlékszem rá, viszont úgy érzem muszáj leírjam, mert lehet ez egy üzenet rajtam keresztül a világnak vagy számomra..

A történet: a világot az a baj sújtsa, hogy ufók járnak a földön és vannak kiválasztottak - minden ember fél, hogy elviszik őket..

Egy faluban élek és sétálok haza a nagyszüleimtől, miközben elakarnak vinni pont az ufók az égből egy hatalmas piros fény vetítődik rám és rettegtem, nagyon féltem..a hang nagyon hangos volt és félelmetes.. de valaki elhúzott a fénytől és megmentett, így nem tudtak elvinni..

Ez nem a teljes történet, mert rémlenek még dolgok, de azok nem ugranak be most hirtelen… úgy érzem veszély leselkedik a világra, vagy valamilyen üzenet nekem szól ezzel.. fogalmam nincs..😔 A napokban nagyon furcsa álmaim vannak és pár nap múlva ugranak be..



2023. aug. 11. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod a legjobban mit jelent ez az álom.

Nálam ez a történet nagyon sok rétegű fantáziát vált ki.

Csak pár gondolat.

A világban mindig mennek a dominancia harcok mindenféle eszközökkel. Most egy szomszédos országban hivatalosan is mészárolják egymást. Olyan harcászati eszközöket is bevetnek, amiket valószínű sosem láttunk, ha viszonylag épp bőrrel meg is úszunk egy ilyen támadást, fogalmunk sem lesz róla, hogy mi lehetett ez.

Emberek csoportjai nagyon sokat tudnak már a világról és az emberekről, ezt sokan fel is használják a befolyásuk növelésére, vagy csak úgy perverz szórakozásra.

Ember és ember között is olyan különbségek vannak, hogy sokszor ufók vagyunk 1más számára.

Lehet téged is pár ember ufónak lát, mert annyira nem érti a belső világodat.


Hallottam legendákat, hogy ha az ember a világában domináns pozicióban van, akkor szinte látnok álmai vannak. Nem hiszem, hogy erről lenne itt szó.


Mindenesetre neked az az üzenet jön, hogy megmentenek.

2023. aug. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nemsoká el fognak jönni érted és a családodért a földönkívüliek.
2023. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!