Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hisztek abban, hogy az álmokna...

Hisztek abban, hogy az álmoknak van jelentésük?

Figyelt kérdés
Én igazából legtöbbször azon vagyok, hogy ezek csak rabdom jönnek elő és nincs semmiféle mögöttes tartalma. Sokan hisznek benne, bár vannak kifejezetten álomfejtők, de azok (lehet nem mind) de szerintem kuruzslók inkább, úgy mint a jósok. Csak azért kérdem, mert - bár korábban is elfőfordult már - de most álmodtam egy nagyon furcsa dolgot, amit nem tudok hová tenni. Teljesen valóságos volt. Nem visszatérő álom, most álmodtam ezt először. Általában azért ránézek csupán kíváncsiságból az online álmoskönyvre, de ez annyira részletes, hogy kulcsszóval ezt nem hinném hogy meg lehetne fejteni. Már ha valóban van értelme törődni vele.

2023. aug. 28. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én szoktam. Már csak poénból is elolvasom.

A legutóbbi az volt, hogy "Vita az örökségén". 2 napra rá össze is szólalkoztam a tesómmal 😀

2023. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán hit kérdése. Felébredsz, meditálsz és érzed, hogy rengeteg mindent tudsz magadon dolgozni azzal kapcsolatban, amit álmodban megéltél.
2023. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ez nem olyasmi féle álom volt, ami közvetlenül érintene, főleg hogy egy olyan dologról van szó, ami már meg sem történhetne. Nem akarok belemenni, nem szeretnék elmondani róla semmit, de annyit elárulok hogy egy elhunyt ismerősömről szólt.
2023. aug. 28. 14:33
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
En tobbszor almodtam autoval ami mindig oylan uton ment ahol behajtani tilos tablak voltak sorba egymas utan valoszinu ez azt jelenti hogy nem jo iranyba haladok az eletemmel
2023. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát az elmondottak alapján végülis ez a legkézenfekvőbb és egy álomfejtő sem mondana mást, ezért nem tudom hogy ezek igazak e.
2023. aug. 28. 14:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Legtobb alom személyenként mast jelent
2023. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. Mérges ezotériások incoming: 3... 2... 1...
2023. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én a jövőből is szoktam megálmodni dolgokat,úgyhogy nem tartom kizártnak,hogy jelentésük is lehet.
2023. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az álmok a tudatalatti üzenetei
2023. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8

Te írod a Simpson családot?

2023. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!