Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent törött pohárral...

Mit jelent törött pohárral álmodni?

Figyelt kérdés
Az álmodtam,hogy az ágyról oldalra nyúltam az éjjeli szekrényre és egy vékony falú üveg poharat eltörtem,mert lelöktem. Mit jelenthet ez?
2023. szept. 2. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Jósnőként dolgozom Veszprémben . Számomra a törött pohárral való ezt jelenti : halál, rothadás, férgek, varjú, megbánás.

Valószínűleg valami nagyon rossz közeleg, vagy már megtörtént de még nem tudsz róla.

2023. szept. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Buta embereket kihasználó tolvajként dolgozom Veszprémben . Számomra a törött pohárral való ezt jelenti : halál, rothadás, férgek, varjú, megbánás.


Valószínűleg valami nagyon rossz közeleg, vagy már megtörtént de még nem tudsz róla.

2023. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

2, éreztem a negativitást ezért jöttem vissza elolvasni ezt a kommentet. Kérlek ne hagyj rossz óment a kérdező online aurája körül. Így is elég bajban van a törött pohárral kapcsolatban. A karma és a harmadik szem mindíg és mindenhol lát, és visszajön. Így vesd lapjaidat a jövőben.

Üdv!

Magdaléna

2023. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mienkamennyekorszaga válasza:
69%

Jósférfiként dolgozom Eladprémben. Számomra a törött pohárral való (sic!) ezt jelenti : élet, rothadás, kérgek, meggyvágó, megbánás.


Valószínűleg valami jó, rossz vagy semleges dolog közeleg, vagy már megtörtént (nahát!) vagy épp most történik de még nem tudsz róla

2023. szept. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDD
2023. szept. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Azt,hogy sokat ittál lefekvés előtt!
2023. szept. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Alkesz vagy,remegsz a piáért.
2023. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pohárkészítőként dolgozom az üveg gyárban. A törött pohár nekem mindég több munkát jelent. Kérlek ne tördelj túl sok poharat mert kidolgozom a belemet is. De azért valamennyit tördelj, különben bezár a gyár.
2023. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!