Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges hogy a valóság...

Lehetséges hogy a valóság ennyire befolyásolja az álmot?

Figyelt kérdés

Reggel megszólalt a szobatársamnál az ébresztő, ami áthallatszódott hozzám. Félálomban voltam majd visszaaludtam, és azt álmodtam hogy valaki egy laptopon le akarja venni a hangerőt egy vonaton ülve, mert túl hangos volt. Pontosan ugyanaz a hang jött ki belőle mint a lakótársam ébresztője.

Volt már veletek hasonló?


Remélem jó kategóriában raktam a kérdést.


2023. szept. 5. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyne

Velem már többször történt ilyen, konkrétumot nem tudok mondani mert csak max 2 napig emlékszem az álmaimra…

De tudom hogy többször mosodott össze a valósággal

2023. szept. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Grimfox ***** válasza:
Félálomban nekem rendszeres, hogy a külső ingerek beépülnek az álomba, amikor visszaalszok. A sekély alvásban látott álmoknál ez nagyon gyakori.
2023. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen, sőt még szagokkal is.
2023. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, múltkor például azt álmodtam, hogy egy hatalmas robbanás történt, utána pedig kiabáltak az emberek, erre kiderült, hogy valójában csak anyukám leverte a csap széléről az összes fogkefét, utána meg cifrákat mondott 😅😅 (a fürdőszoba mellett van szobám)
2023. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az már viszont durvább ha ébredés után is érzed a fájdalmat amit álmodban okoztak

Ráadásul tűszúrás és késelésről van szó…

És mégis éreztem ébredés után

2023. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Grimfox ***** válasza:
Az elme érdekes dolog. Ha egy álom elég erős benyomást tesz rád, ébren is a hatása alatt maradsz. Ugyanígy az erős éber benyomások az álmaidban is megjelennek. Már alapfokú önhipnózissal is, ezt nagyon jól ki lehet használni.
2023. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt, hogy amikor aludtam a sötét szobámban, valaki bejött és megbökött valami éles szerszámmal, mire felkeltem és elkezdtem szobáról-szobára végigjárni a házat mindenkibe belerúgva hogy mondják el ki volt. Senki nem válaszolt, mire elkezdtem teli torokból ordítani, amire aztán felkeltem és tiszta ondó volt az ágy.
2023. szept. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valami miatt felkelek, és akkor szinte rögtön visszaalszok, de érzékelem, hogy fent voltam akár 1 percig, utána sokkal valóságosabb az álom, mint előtte. Ha esetleg olyankor valami átfut az agyamon, gyakran beleszövődik az álomba is.
2023. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!