Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy folyamatosa...

Miért van az, hogy folyamatosan olyanokat álmodok, hogy tudom a telekinézis, át tudok menni a falakon, kitudok lépni a testemből meg ilyen természet feletti dolgokat? Olyan rossz felkelni ilyen álmokból :\

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Jah velem is volt ilyen nagyon sokszor és hallod annyira valóság hű volt,h reggel mikor felkeltem megpróbáltam,hát ha tényleg tudom-.-"xD

Na ennyit rólam:DSzal nem tudom mért...biztos, mert nagyon szeretnéd!:D

2010. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen... az a gond, hogy valósághű, az ember tényleg azt hiszi, hogy tudja és amikor felkel az ágyból így gondolkozik... most tényleg tudom? o.O
2010. okt. 17. 08:57
 3/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
93%

Gyakori élmény, főleg a repülés és nem véletlenül.

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__917546-f..


Szerintem ez egy emlék, ami nem törlődött ki teljesen a "kötelező" felejtéskor (születés előtt). Ugyanis az igazi énünk természetes képessége az amit álmodsz. Majd idővel rájössz hogy így van és a kedves kételkedők is.

2010. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ezek a dolgok a valóságba léteznek (kívéve a falon átmenés), tudom, hogy van telekinézis, testből kilépés (testből kilépést már végeztem egyszer véletlenül), csak olyan rossz, hogy a "valóságban" nem tudom ezeket a dolgokat megcsinálni és nem tudom, hogy hogyan fejlesszem :\
2010. okt. 17. 10:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket álmodtam. Egy álomértelmezős honlapon (ami inkábba freudi álomértelmezés vonalán mozog, mint ezóson) azt írta, hogy lappangó telekinetikus képességekre utalhat. Hm. Kerestem neten, van egy csomó gyakorlat. Nekem nem volt türelmem. Én egy kissé még szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal szemben. Itt van egy példa:


[link]

2010. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha már ilyen telekinézis témánál tartunk, ide is leírok valamit, amit már pár helyre leírtam, hogy megmutassam a szkeptikusoknak, nagyon sok dologban tévednek.


Pár embernek hirtelen megdöbbentő lehet: Éled az életed, dolgozol, szórakozol, tanulsz, nehéz dolgokat emelgetsz, amiről szent meggyőződésed hogy az ott van, anyagból van, ténylegesen létezik... viszont anyag NEM LÉTEZIK!!! Minden részecske energiából, hullámokból áll. Ezek csak 2 dolog miatt láthatóak. Egyik: a róluk visszapattanó fény a látható fény frekvenciában rezeg (a fényfotonok is hullámokból állnak). Másik: TUDOD hogy az a tárgy ott van. A tudat dönti el a létezést. Ha valamiről tudat alatt elhitetik veled hogy egy bizonyos tárgy nincs ott, akkor azt te ténylegesen úgy is érzékeled, akár egy falon is átlátsz (azt nem tudom hogy át lehet-e menni, de egyszer egy apának a lányát "változtatták" láthatatlanná az apa szemében közönség előtt, persze nem tv-ben(olvastam)). A tudat nem a testben található, végül is a test nem létezik tényleges anyagként. Ha így nézzük, a kéz is csak 2 energianyúlvány.


Remélem így visszahoztam kicsit annak a kedvét is a gyakorláshoz, aki kezd "nem hinni" ezekben a dolgokban.

2013. aug. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
utolsó válaszolónak igaza lehet
2017. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!