Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehet tudatosan álmodni? Van...

Lehet tudatosan álmodni? Van ennek módszere?

Figyelt kérdés
Néha sikerül amikor ráébredtek arra l hogy álmodom és egy kicsit tudom irányítani. Lehetséges az hogy az egész álmom alatt ez legyen? Van erre módszer?

2023. szept. 14. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Én már tudom úgy irányítani, de őszintén szólva nem gyakoroltam, ez magától megy egy idő után ha nagyon akarod. Olyan mintha félig aludnál csak, és egy filmet nézel, vagy inkább te magad írod. És érzed különben, hogy mi történne alapból, ha tovább álmodnád, és akkor-mivel mondjuk ez rossz és nem szeretnéd, hogy úgy végződjön- elkezded átformálni. Közben sajnos ott az érzés, hogy ez alapból nem így alakult volna. Tehát így erőszakkal kell az elmédet bevetned, mert vinni akar az álom tovább az eredeti verzió felé, és ezt érzed is. Kell az hogy napközben tehát ébren is érezz elég tudatosságot, erőt, mert ha legyengült,stresszes vagy szomorú, dühös vagy, akkor nem fog menni.
2023. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen lehetsèges nagyon sok íràst tipoet gyakorlatot talàlsz etèren s neten magyarul is!

Èn 2x “èvredtem fel”àlmomban èpp higy tudatosult hogy àlmodok fuj a szèl ès ùtonvagyok a tisza töltèsèn…aztàn felkeltem…:/ mèg nem szàntam rà magam a gyakorlatokkal ès ennek andolognak a fejlesztèsère de ràfogom..nagyon èrdekesnek talàlom a dolgot

2023. szept. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1#, Az a félig tudatos álom. Tudatos álmodásnál nem mész tovább az álommal, hanem elkezdesz szórakozni amit szeretnél. Más az érzés, hogy álmodsz, és alakítod, és más amikor tudatában fagy, hogy álmodsz, és úgy tekintesz rá, mint lehetőségre. Ha teljesen tudatos vagy, miért mennél tovább az álommal? Inkább nyomás az űrbe, vagy meditálni, vagy megnézni tudsz e teremteni, alakváltani, vagy bármi, ami eszedbe jut.
2023. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Tudatos visszaalvással próbálkozz, az a leghatékonyabb
2023. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem egyszer már volt olyan, de még nem tudom irányítani, és az is csak véletlen volt. Ha valaki tud, akkor segítsen már nekem ebbe pls. Kösz helló!
2023. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt vöröshagyma bőségesen, kis kolbász és dijoni mustár kíséretével. Instant lázálom, mindenre emlékezni fogsz. Az már a te dolgod, hogy tudatos leszel-e vagy sem :D
2023. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan mozogni kell, megfogdosni tárgyakat, odaképzelni amit akarsz
2023. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!