Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval rögtön a közepébe vágva, nem igazán szoktam emlékezni az álmaimra, pláne nem olyan szinten, hogy az hatást gyakoroljon rám, ám ez a mai napon megtörtént.

Röviden, tegnap éjjel azt álmodtam, hogy egy kórházban vagyok (tipikus fehér hálóing) és sétálok lassan az épület folyosóján. Senkivel sem találkoztam, de olyan volt mintha takarítónők mellett haladtam volna el, és még azt a jellegzetes fertőtlenítő szagot is éreztem. Szerintetek ez az álom jelenthet valamit?

Az egész napomra rányomta a bélyegét, ugyanis elég üresnek, és kissé kietlennek éreztem magam.

Szóval szerintetek van/volt ennek a számomra fura álomnak jelentése?



2023. szept. 19. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy vakbél gyulladásod lesz. Egy tűzoltó készüléket minden képen tarts magadnál, ha véletlenül meggyulladnál.
2023. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most is kórházban vagy, és miközben ezt írod álmodsz
2023. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jeletni, hogy a sajat eletedben nem tudatosan de nem érzed jól magad, üresnek és egyedül érzed magad, mintha nem lennél a helyeden, nem az utadon vagy
2023. szept. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
👩‍⚕️🏥👨‍⚕️
2023. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!