Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen fura álomféleséget más...

Ilyen fura álomféleséget más is tapasztalt?

Figyelt kérdés

Pár napja azt álmodtam, hogy az ágyban megfordultam a szobámat körbenézni, mert mélyről jövő félelmet éreztem, mintha lenne valaki a szobában.


Aztán mikor felébredtem, hirtelen a szobám kivilágosodott, mivel a valóságban már világosabb volt, de UGYANÚGY meg voltam fordulva és abba az irányba néztem, mint a sötét szobában az álomvilágban. Az ébredés és álom közti határ alig volt észrevehető. Ilyen pozícióban nem is lehet elaludni mert izommunka kell ahhoz a pózhoz.


Hirtelen nem is tudtam, most álmodom vagy mi van.



2023. szept. 23. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Lehet csak egy éjjeli succubus volt
2023. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Én álomfeleséget olvastam...
2023. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
2 Éhes disznó makkra vágyik. Neked egy asszony kell. Lehet éjjel téged is meglátoigat a succubus
2023. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Ső négy válasz hihetetlenül bunkó. 100% off, és a kérdező nem tisztelése.

Az első csak egy primitív viccet ír.

A második egy vicceset, de nem viccet, csupa személyes dolog. Senki le se szarja.

A harmadik már a másodiknak ír, még függetlenebbül a kérdéstől.

A negyedik meg csak az egész csapatot szídja, okkal.


Szánalmas brigád.

2023. szept. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mélyről jövőség miatt valóban megfordultál. Álmodtál még, de a tested is megfordult.
2023. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen 5-ös. És ilyet még nem tapasztaltam. Vagy csak nem emlékszem.
2023. szept. 24. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
30-40
2023. szept. 24. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindennap le írom az álmaimat, hol tudatos álom hol csak sima.


Velem is történtek ilyenek, visszakerestem a naplómba:


2023.04.17

Felébredtem ugyanolyan pózban ahogy álmodtam. A valóság és az álom egy fikarcnyi fátyol van van, egy észrevehetetlen erő.

Amilyen pózban van az álmom az álmom a felkelések mindig ugyanaz. Szinte nem volt különbség maga ez a valóság és az álomtér között.


2023.09.13


Sima álom: az álomban agy ágyamban feküdtem, majd valami elkezdte felemelni a lábam a levegőbe, és le akart húzni az ágyról. Felismertem hogy nem valós és átkapcsoltam azonnal a valóságomban lettem ugyanolyan pozícióban, a lábam a levegőben még mindig. Az álom és a valóság között csak egy fátyol van. Most láttam a legszebben. Mint egy köd.

2023. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Durva. Nekem most volt ilyen először.
2023. szept. 25. 09:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!