Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vagyok agresszív álmomban?

Miért vagyok agresszív álmomban?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban, leginkább az elmúlt egy hónapban legalább 6-8 alkalommal álmodtam, hogy valakit összeverek, megtépek, megrúgok.

A legutóbbi pl. tegnap éjjel volt.

Egy általános iskolás volt lány osztálytársamat vertem meg, akit még csak nem is utálok a valóságban, anno tizensok éve jól kijöttünk..

De álmomban nagyon feldühített és tönkretettem a holmijait, letéptem a láncát, megtéptem a haját, fojtogattam, bevertem neki nem egyszer, lerántottam a földre, és még folytathatnám.

Sokszor álmodom ilyet. Csak ha ütni próbálok valakit ököllel, akkor az rendkívül lassú és pontatlan, mintha lassított felvételen nézném, és gyakran nem is ér célba.

Az álmomban majdnem meg is átkoztak (csak fenyegettek), ennek a lánynak valami ismerőse jött el a házba, egy amolyan tipikus cigány jósasszony, sok lánccal és csillogó kiegészítőkkel, lila és fekete ruhában.

Azt mondta, hogy ha még egyszer előfordul, akkor a lelkemet az "Emlékek hegyére" átkozza, ahol még maga se tudja miféle gonosz lelkek lakoznak.

És örülhetek, ha legközelebb eltéved errefelé jövet, mert akkor nekem végem.


Volt még ennek az álomnak az elején egy visszatérő álmom részlete, ahol egy diáküdülőn vagyok, ahol egy gonosz férfi öli a gyerekeket, és nekem kell végeznem vele. Minden egyes alkalommal, amikor ezt álmodom, ugyanúgy ölöm meg: kinyitom a gázcsapokat, és berobban az egész helyiség. Viszont most ártatlanok is odavesztek, ezért "visszapörgettem" a cselekményt, és végül sikerrel jártam, az álombéli szerelmem (aki nem azonos a valós párommal) és mindenki más túlélte.

Utána volt valami bál, amit nekem rendeztek (valami nagyon fontos emberkének a lánya voltam, és énekelnem is kellett a színpadon). Nagyon szép volt, arany színű ruhám volt, parketta volt a padlón és arany színű függönyök és csillárok lógtak. Hatalmas volt a helyiség, kicsit olyan múltbéli hatása volt. Jött az inas és rengeteg szerelmes levelet hozott nekem, amit a barátnőim társaságában olvastam el. Egyikőjük viszont nagyon irígy lett, mert más nem kapott rajtam kívül leveleket, csak én, és kitépte a kezemből azokat. Én mérges lettem nagyon, és őt is megvertem.

Utána jött az elsőként említett emlékfoszlány.


Nos kb. ennyi.


Mitől lehet?

Az életemben minden most normális, kiegyensúlyozott a párkapcsolatom, és nagy a szerelem, családban minden rendben, max. a pénzzemmel kapcsolatban idegeskedhetnék...


Ötletek?


2010. okt. 18. 11:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, 21 éves lány vagyok. Talán még annyit, hogy a való életben sem hagyom magam ha piszkálnak, vagy ha valami nem jó dolog történik. Kicsit hirtelen haragú és kiabálós vagyok, és nagggyon ritkán csapkodok is, de csak legvégső esetben.
2010. okt. 18. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már abba ezt az álomfejtősdit, minden ember álmodik hülyeségeket, és soha semmi értelme nincs ezeknek. Még ha lenne is, mit mutatna? Valószínűleg valami olyat amit úgyis tudsz magadról.
2010. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

21 évesen mit vársz,idilli,nyugodt álmokat?Fiatal vagy,még nyughatatlan,és a lelked is pörgősebb mint egy 30 évesé.Hogy minden rendben van körülötted az csak relatív,mihez képest?Nem a rózsadombon élsz az biztos.Az indulatok az álmodban azt jelentik,hogy a nappali élményeid nem csak jó dolgokról szólnak,és ahogy írod a természeted része is az agresszió még ha nem is bántasz senkit,de álmodban így dolgozod fel az ébrenlét negatív élményeit.Mégiscsak elégedetlen lehetsz az életkörülményeiddel valamennyire,mert aki jól érzi magát az életben az nem álmodik ilyeneket,és a barátod se lehet valami nagyszerű hiába dícséred.

Nem fognak örökké tartani ezek az álmok,idővel nyugodtabb vízekre evezel,bármilyen kisebb változás az életedben képes lesz egy új lelkiállapotba hozni,megszüntetve ezeket az álmokat.

A pezsgő ifjúi vér - nem fog mindig pezsegni.

2010. okt. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!