Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megjelent egy fekete...

Álmomban megjelent egy fekete csuklyás alak sír hely mellett ált én valami fura hangot ki adtam és el tünt elsietett mit jelent? hitetlenkedők ne írjatok

Figyelt kérdés

#fekete csuklyás alak
2023. okt. 4. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Volt egy ilyen epizód Star Trekben. Ott egy android álmodott hasonlót. Munkásokként megjelenő idegenek bontották az űrhajót és mikor fura hangot adott ki akkor elmenekültek.
2023. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Egy néger Robin Hood emésztőgödröt ás és a lapátról a fejedre szórja a kavicsot, ami neked fáj és ezért nyöszörögsz.
2023. okt. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Álmomban megjelent egy fekete csuklyás alak, sírhely mellett ált, én valami fura hangot adtam ki és eltünt, elsietett. Mit jelent? Hitetlenkedők ne írjatok!
2023. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérlek ne irogass privátot.


"Szia nem értem miért írtad ki kommentbe az én kérdésemet szóval miért? semmi értelme ha nem hiszel benne akkor ne kattints ebbe a kategóriába úgy látom szeretsz másokat idegesíteni"


Akkor gondolkodj még kicsit. Annyit segítek, hogy nem ahhoz van köze, hogy ne hinnék benne.

2023. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
4 - Te csak trollkodni jársz ide! Az igazi ezoterikusok nem tudnak helyesen írni!!!
2023. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valakit a kozeledben halálos veszély fenyeget? Esetleg te vagy ez az ember? Volt nála valami, kasza, ilyesmik?

Honnan írsz egyébként?

2023. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!