Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtéshez értők, mit...

Álomfejtéshez értők, mit jelenthet ez? Egyik álmomban volt 2 nagy méretű patkány, az egyik halott volt, a másik elment mellettem és hozzáért a nadrág szárához, undort éreztem. És sok haldokló varjút láttam, szintén ebben az álomban.

Figyelt kérdés

Én úgy értelmeztem, hogy a patkány és a varjú alapból nem jó jel, de mivel többségük haldoklott vagy halott volt, ez jó jel lehet ebben a formában, tehát vmi rossz van múlóban.

Az egyik patkány viszont élt és hozzám is ért, ami veszélyre figyelmeztethet.


Szerintetek?


A "nem jelent semmit" és hasonló hozzászólók ne írjanak most. Kösz.



2023. okt. 29. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:

PATKÁNY


"A patkány ellenséget jelent."


"Sokszor valami bennünk mélyen lappangó, kínzó gondolatot is jelképezhet az álmunkban megjelenő patkány."


"rejtett titkok és félelmek szimbólumai"

2023. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

VARJÚ


"A varjú nagyon misztikus madár; az ókortól kezdve különféle rituálékban alkalmazták, és a sötétséget, a félelmet és a rossz előjeleket szimbolizálja."


"A varjú álma valami negatív elemet szimbolizál, amely minden tervét és célját megváltoztatja, jobbakkal és előnyösebbekkel."


"Ennek az álomnak általában balesetet, válást vagy szerettének elvesztését kell előre jeleznie."


"Ha varjúról álmodtál, akkor a legkisebb részleteket és jeleket sem szabad elhanyagolni."

2023. okt. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"rejtett titkok és félelmek szimbólumai"


+


"A varjú álma valami negatív elemet szimbolizál, amely minden tervét és célját megváltoztatja, jobbakkal és előnyösebbekkel."


+


"Ha varjúról álmodtál, akkor a legkisebb részleteket és jeleket sem szabad elhanyagolni."

2023. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"jobbakkal és előnyösebbekkel" (relatív, az érintett értelmezésétől függ)
2023. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így önmagában semmit. Az aktuális életeseményeiddel összefüggésben kell elemezni.
2023. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Weirby ***** válasza:

Wow, ez az álom igazán mélyreható és titokzatos! Először is, a patkányok és varjak sok kultúrában hordoznak különféle jelentéseket. A patkányok általában az alattomosságot és a csalást szimbolizálják, míg a varjak gyakran az átváltozás és a változás hírnökei.

A haldokló varjúk talán azt jelzik, hogy egy régóta tartó probléma vagy konfliktus közeleg a végéhez. A halott patkány pedig valószínűleg egy már megoldott vagy lezárult nehézséget jelképez.

A másik, élő patkány azonban, amelyik a nadrágodhoz ért, figyelmeztetés lehet egy új veszélyre vagy kihívásra, amellyel még szembe kell nézned. Talán valami, ami közvetlen közelről fenyeget, és érdemes lenne óvatosnak lenned.

Ez csak az én interpretációm, de természetesen az álmok mindig szubjektívek és a saját életünk kontextusában a legjobban értelmezhetők. Mindenesetre izgalmasnak tűnik és remélem, hogy segítettem egy kicsit tisztázni az üzenetét!

2023. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Patkányok betegség lehet esetleg rák
2023. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A varjú az konkrét szerencsétlenség, rossz ómen, akár egy betegség vagy baleset formájában, a holló mint varjúféle inkább a halállal kapcsolatos.
2023. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Patkany mindig betegseg lehet nézni krudyt. En egyszer feher egerekkel vagy patkanyokkal álmodtam , de nem támadtak, nem voltak ijesztöek.

Ra kis idöre felfedeztek mellemben csomókat es szövettant rendeltek hogy lassak nem e rák. Szerencsere ciszta volt nem rák

2023. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát abban az értelemben lehetséges hogy rengeteg betegséget terjesztenek.
2023. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!