Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért másképp álmodom meg a...

Miért másképp álmodom meg a jövőt ,mint ahogy az megtörténik?

Figyelt kérdés

Tizenévesként olyan érzékem volt ,hogy néha néha tudtam előre mi lesz az ebédem. A fejemben jött egy gondolat ,hogy én eszek pl.: borsófőzeléket ,

-Haza érek és azt kapom.

Ez egy jó pár évig néha néha bekövetkezett, mára már elmúlt.

Felnőtt ember lettem.

De még vannak dolgok amik most újra előjönnek. Pl.: megérzem ,hogy milyen napom lesz jó,nyugodt,stresszes ,vagy hosszú, stb...

És itt a lényeg

- Megálmodom ,hogy mi fog történni. Megtörténik egy esemény valakivel valahol.

És rá egy héten belül bekövetkezik , de egészen máshogy fog lejátszódni. Pl.:

Az álmomban: nagyanyám eltöri a kezét.elcsúszott a felmosott padlón. Egy hét múlva a valóságban: a lábát töri el ,elcsúszik az udvaron esőben.

Álmom:-Testvéremet megveri valaki az utcán,orrba vágja és elkezd ömleni a vére.

Valóság: egy hét múlva buliban verik meg és csak monoklija van.

-A rosszat álmodom meg mostanság

Nem minden napi eset évente 2x 3x

-Mikor bekövetkezik a valóságban,elkap egy rossz érzés ,hogy valami baj lesz.



2023. nov. 2. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem a jövöt álmodod meg hanem álmodsz valamit aminek semmi köze a jövöhöz. Csak te akarod belemagyarázni.
2023. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmi szuperképesség, jövőbelátás nincs. Csak kitalálod
2023. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert az álomból az információ nem mindig pontosan úgy jön le, ahogyan az meg fog történni.

Az általad leírt egyik esetben a baleset ténye bebizonyosodott, csak épp a mama lába tört el. Talán ez mindegy is. A lényeg abban rejlik, hogy a nagymamának el kellett csúsznia és balesetet kellett szenvednie.

Pontosan így volt a monoklis esetnél is.

Érdemes lenne figyelned az álmaid és írni.

2023. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Mert a fájdalom a lényeg, nem az, hogy kéz tört vagy láb illetve olajfolt vagy banán héj.
2023. nov. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Alternatív valóságra kapcsolódsz, vagy sz energiát szimbolikusan, lényegileg figyeled, és a konkrét felszínes minta már lényegtelenségében különbözik. Nekem ez teljesen új. Addig max több rétegben láttam, több jövőt, de ilyet még nem is hallottam. Érdekes. Gyakorolj tisztábban, medotálj rájuj többet, amint van, hátha meglátod, hogy hol van az elcsúszás.
2023. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

A jövő szerencsére nincs előre befagyasztva megírva, csak egyes "szabad akarat" cáfolására kitalált elméletek szerint.

Az ezoterikus elméletek se állítanak ilyet, csak a "megtervezett életút", illetve a "sorsszerű esemény" szokott előkerülni, de az sem jelenti, hogy minden esemény előre befagyasztva meg lenne írva.

2023. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert a jövőt álmodod meg, hanem a vágyaidat.
2023. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Légyszíves ne álmodjál, mert tönkre megy a családod.
2023. nov. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezoterikus szempontbol en is azt mondanam, hogy nem a pontos reszlettortenes a lenyeg, ezert a cselekedet az adott korulmenyeknek megfeleloen fog bekovetkezni.

Masreszt viszont azt gondolom, az egod jateka is lehet. Jo kis egoista loketet ad, hogy ezt kepzeled magadrol, holott lehet mindenfelet megalmodsz, csak azokra, amik nem kovetkeznem be, ugye figyelembe sem veszed. Szoval onkenyesen kiragadsz almokat a korabbi hetek almaibol, amik kicsit is hasonlitanak az aktualisan megtortent dolgokra. Ez alapjan kezdesz ezo narcosodni... gyakorolj onkritikat, nem vagy kulonleges!

2023. nov. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!