Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sakálról álmodni mit jelent?

Sakálról álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés
Álmomban egy sakált láttam aki egy döghúst evett. Nem éreztem különös negatív érzelmet, félelmet csak megfigyeltem. Mit jelent?

jan. 8. 15:37
 1/10 Grimfox ***** válasza:
53%

Azt nem igazán lehet megmondani, mit jelent, csak hogy mit jelenthet.

Jelenthet olyasmit, hogy a való életben is ilyesmit figyelsz meg. Valaki egy másik ember maradékát szedi össze. Ez lehet bármi. Egy párkapcsolat, ahol az egyik felet valaki eldobta, más felszedte, valaki, aki mások kemény munkáján szerez kisebb nyereséget, és így tovább. Ha nincsenek vele kapcsolatban erős érzéseid, az azt jelenti, hogy az éber helyzethez sem kapcsol ilyen érzet. Valószínűleg egy külső megfigyelője vagy a dolognak.

Én ilyen megközelítésből értelmezem. Más biztosan mást lát benne.

jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezt jelenti, egyenesen neked és rólad.


Ezékiel 22-


24.

Embernek fia! mondjad néki: Te vagy a föld, mely meg nem tisztult; esőt nem kapott a haragnak napján.

25.

Pártosok az ő prófétái ő közepette; olyanok, mint az ordító oroszlán, mely ragadományt ragad: lelkeket ettek, kincset és drágaságot elvesznek, özvegyeit megsokasítják őbenne.

26.

Papjai erőszakot tettek törvényemen, s megfertéztették, a mi nékem szenteltetett! különbséget nem tettek a között, a mi szent és a mi köz, s a tisztátalan és tiszta között különbséget nem tanítottak, s szombataimtól elrejtették szemeiket, úgyhogy megszentségtelenítettek engem.

27.

Előljárói ő közepette mint a ragadományt ragadozó farkasok: vért ontani, a lelkeket elveszteni, hogy nyerekedhessenek nyereséggel.

28.

És prófétái mázolnak nékik mázzal: hiábavalóságot látnak s jövendölnek hazugságot nékik, mondván: Így szól az Úr Isten! holott az Úr nem beszélt.

29.

A föld népe nyomorgatást cselekszik és ragadományt ragadoz, a szűkölködőt és szegényt sanyargatja, s a jövevényt törvénytelen nyomorgatja.

30.

És keresék közülök valakit, a ki falat falazna, és állana a törésen én előmbe az országért, hogy el ne pusztítsam azt; de senkit nem találék.

31.

Ennekokáért kiontám haragomat reájok, megemésztém őket búsulásom tüzével, útjokat fejökhöz verém, azt mondja az Úr Isten.

jan. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt mondja neked, mint amit én mondtam más szavakkal.


De a jelentése ugyan az.

jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3+ *Te vagy a föld, mely meg nem tisztult; esőt nem kapott a haragnak napján.*


Ez azt jelenti, hogy számodra a kegyelemnek vége. Elvesztetted.


A föld az embert jelenti.


Meg nem tisztult=meg nem tért.


Mindent megerősített, amit mondtam neked.

jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

*És prófétái mázolnak nékik mázzal: hiábavalóságot látnak s jövendölnek hazugságot nékik, mondván: Így szól az Úr Isten! holott az Úr nem beszélt.*


Ez jósoktól kapott információ, akik magukat Isten emberének próbálják/próbálták neked beállítani.

jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A többi szerintem érthető.
jan. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hűtőszekrényből megettél valami tavalyelőtti maradványt. Hiába ódzkodtál, mégis megtetted.

Rögtön utána meg is bántad a rossz döntést, legszívesebben kihánytad volna, de már késő volt, így belenyugodtál. Így hajtottad álomra fejed, várva a másnapi büntetést.

jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Tabaki, a sakal a Dzsungel konyvebol.
jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elolvastam de semmit nem ertek
jan. 8. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

9 Pedig minden benne van, és még a világiak is értik, "csak" pont te nem, akinek szól. Értem.


Ez már a te problémád.

jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!