Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet valamit, hogy...

Jelenthet valamit, hogy elvágtam a köldökzsinóromat?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam múlt éjjel, hogy fáj a köldököm (nem rég volt laparoszkópos műtétem) és kilóg a köldök zsinór a hasamból. Majd keresztanyum megrántotta ami nagyon fájt, így kerestem egy nyugodt helyet és elvágtam tőben. Féltem megtenni, nehogy leszidjanak, de megtettem.

Jelenthet valamit? Túl tisztán emlékszem rá.

19l


jan. 12. 13:17
 1/3 P.Chris75 válasza:
Ha azért tetted mert ez volt a megoldás arra, hogy ne fájjon ne legyen ott az amitől fáj, akkor generált az agyad egy lehetséges megoldást, hogy a keresztanyu ne tudja megrántani többé. Más esetben ha a köldökzsinór jelképezi a kötődést az anyukádhoz akkor az elvágás szerintem egy jelképes gesztus arra, hogy meg akarsz állni a saját lábadon egyedül szülői felügyelet nélkül, és már nem akarsz kötődni az anyukádhoz.
jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az első variációt nem tartom igaznak az álmomra. A másodikat már hamarabb. A való életben is most kezdem nyitogatni a szárnyam.
jan. 15. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is egyből a másidkra gondoltam. Leválás a szülőről, önállósodás. 30f
jan. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!