Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom róla,ha nem is...

Miért álmodom róla,ha nem is gondolok rá???

Figyelt kérdés
Nos mint minden kapcsolatban előfordul az hogy voltak olyan dolgok 1 pár közt hogyha el van hanyagolva nincs törödve velük a kapcsolat el hajlik sajnos olyan oldalra hogy más felé "kacsingatunk"tisztázznám sose csaltam a párom meg...már mint mellette más férfival nem találkoztam és nem is hívásoztunk csak írtunk (bár szerintem igen ez is egyfajta csalás nem tagadom) naa szóval ez a fiú velem egy korú volt...írkált nekem először semmit nem akartam tőle aztán többször irtunk képeket küldött nekem zaklatott mindig írt volt hogy nem is írtam neki vissza aztán mindig küldte ezeket a emojikat "?🙈😍"meg a szíveket...akart vmit tőlem elvileg komoly volt a szándéka..(lehet igaz volt már vagy 3 éve van barátnője jól meg vannak szerintem)nem is ez a lényeg hála én is nagyon jól meg vagyok a párommal ezt tisztásztuk annak idején ő neki is volt ilyen nekem is de most már csak egymást akarjuk...lényeg az hogy nem értem miért álmodom erről a fiúról...mikor meg vagyok a párommal....vmi oka lehet?????
febr. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfogott valami olyasmi abba a srácba, ami a párodba nincs meg.
febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jol megvannak kozbe neked irkal
febr. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.kommentelő bocsánat nem tettem hozzá hogy már ez régi sztori akkor is volt elvileg barátnője...(ezért sem vettem komolyan)de akkor nem értem miért zaklatott holott utolag meg tudta van barátom...de akkor is írkáltunk...szó mi szó volt vmi kötödés egy ideig de el múlt..azért írtam hogy már kb.3 éve van csaja mert akkoriban komoly kapcsolata nem volt vmilyen szinten akart engem mert a barátnőim próbálták be hálozni hogy próbára tegyék🤣🤣 ezt a fiú nem tudta hogy a barátnőim😃😃de megírta nekik most nem akar tőlük semmit mert van egy lány akivel most komolyra fordult szerinte a dolog és nyílván az egyikük megkérdezett hogy én vagyok az a pasi meg meglepödött honnan tudta utána már nem volt titok a barátnőimről😃😃 aztán azért is írtam hogy mitán el múlt ez a dolog mert én a páromat választottam helyette...azután kis idő mulva neki is lett csaj már kb 3 éve együtt vannak...én a párommal már 10 éve...bűn tudom hogy más férfira vágytam holott már jó éve párkapcsolatban voltam...előszőr nem vettem komolyan csak írtunk akkor nem is éreztem iránta semmit...nem tetszett úgy voltam vele el írkálunk néha meg volt olyan is hogy sokszor nem írtam neki de zaklatott...aztán az idő ahogy egyre jobban közelebb "kerültünk"már sajnos tápláltam íránta érzelmeket...ő az eleje óta táplált én kis naiv tudtam és azt hittem ez viszonyzatlan lesz,de tévedtem...aztán mégis én voltam aki a legtöbbet sírt utána..mivel ő azt mondta bele fáradt abba hogy várt rám...semmit nem léptem (nem hagytam el a pasim)de nyílván jól tettem én úgy érzem sőt ha azt mondom hogy utolag bejött a képbe egy másik csaj aki a semmiből rám írt anno mert féltékeny volt rám mert én az ő volt exével írok de a pasi állítása szerint csak ő futó kaland volt nem vette komolyan a csajt (nyílván ezt a lányok nem tudják feldolgozni,tudom milyen hisz lány vagyok)de végül annyi kavarás meg kérdés volt hogy bár megtehettem volna hogy lelépek hozzá nem tettem...mert idővel nem törödött ő sem velem úgy hogy úgy voltam vele hagyjuk...



Őszintén ez a 2.alkalom 10év alatt hogy 2x is félre "kacsintottam"de az első nem volt olyan mint a 2.igazából az első fiú kezdemébyezett ott is csak hogy ő mást akart szerintem csak a szexre ment volna őt nem is bántam annyira hogy vele annyiba maradt meg inkább baráti alapot akartam vele kezdemébyezni de vhogy ő túl ment ezen én meg valószínűleg félre értettem😅 ugye ez a kis 2.fiú viszont nem csak azt akarta hanem tényleg azok után is szerette volna hogy jöjjek vele össze hogy tudta hogy nekem van párom titokban mindig írt nekem...de bele fáradt...szóval igazándiból csak arra lennék kíváncsi mért kötödöm ennyire hozzá...tényleg nem tagadom éveket sírtam miatta pedig 1×sem találkoztam vele nem is hívásoztunk én nem értem...számomra ez furcsa...


Mielőtt bárki itélkezne a mostani párommal sokszor volt bonyolult a kapcsolatunk...nem volt törödés elég figyelem elég szeretett...meg romlott egy kicsit a kapcsolatunk de hála azóta ami rosszat tettünk megbeszéltük és azóta tényleg úgy vagyunk hogy csak egymást akarjuk...de vmiért nem tudom ezt el hinni hogy álmodom erről a fiúról ..rá írni meg felesleges hiszen nem válaszol🤣🤣🤣🤣pedig lehet hogy ez a bajom hogy nem zártuk le normálisan vagy nem tudom😅😅lehet az a figyelmesség a bokok amik hiányoznak nekem tőle🤣🤣 azt meg sem merem kérdezni hogy nem lehet hogy ő gondol rám azért van mindig az álmomban?Mert hülyeség mivel nekem kell rá gondolnom hogy róla álmodjak de úgy érzem én nem gondolok rá ezért is zavar hogy miért álmodom róla...szeretném ha nem lenne az álmaimban...vagy lehet azért van mert a párom miatt nem tudom őt elfelejteni?Mikor vita van általában fel hozza pedig megkértem annak idején ne hozza fel de állandóan felhozza ha teheti...lehet miatta nem tudom el felejteni?Szerintettek??Mi lehet az oka???😵‍💫

febr. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!