Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Aki mar tobb eve tudatos...

Aki mar tobb eve tudatos almodik rendszeresen, erdekli is a tema, hogy valtozott meg az élete?

Figyelt kérdés
febr. 26. 09:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Miben segitett a tudatos almodas?
febr. 26. 09:31
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem változott meg az életem, egyáltalán nem befolyásolja az életemet, nem lett több pénzem sem, szerencsésebb sem lettem, nem örököltem a tudatos álmodás véget semmit, sem nagy házat sem telket, sem autót. Nem lett sem feleségem, sem gyerekem, amiért tudatosan tudok álmodni. A munkahelyem is ugyanaz maradt. Nem lett egy kétszer akkorát fizető állásom. Nem változtat semmit.

Ez csak akkor jó, hogy úgy irányitod az álmaidat ahogy akarod, hogy el tudod kerülni a rémálmokat, a katasztrofális dolgokat az álmodban, jobbá, érdekesebbé tudod tenni, és így reggel kipihentebben, "vidámabban" kelsz, nem úgy mint egy mosott rongy, egy szörnyű fárasztó, ijesztő, katasztrofális, agyat leterhelő álom után.

febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor te nem almodsz tudatosan, akkor nem tudom mi a faaszé kommentelsz ide??
febr. 26. 13:57
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

2/3vagyok

De igen, tudok tudatosan álmodni. A válaszom melyik részéből gondolod, hogy nem?

febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

És nem tudom, hogy hol olvastad hogy segít, de a tudatos álmodás nem befolyásolja az életed rendjét. Az csak egy olyan képesség, amikor tudod irányítani az álmaidat, de ez semmilyen hatással nincs az életedre. Nem segíti előrébb az életedet, semmi köze az álom irányításának az ébren töltött léthez.

Ez olyan, mintha pl. az kérdezném, hogy hogy változott meg az élete, annak aki már evett szójaszószos tonhalas pirítóst. Nagy valószínűséggel gazdag lett, luxusautói lettek, mindig Dubai-ban nyaral. Ja, nem!

febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor avass be Mester! Hadd halljuk, mit tudsz kinek miben segített?
febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem segitett. Pénzileg. És ez nem hülyeség! Már több éve tudom irányitani az álmaimat. Lakást is fel tudtam újítani. felkeltem elmentem dolgozni, minden reggel, majd 4 hónap után a lakásomat teljesen fel tudtam újítani! Majdnem minden este sikerült a tudatos álmodás. Köszönöm neked tudatos álmodás a segítséget! És a pénzt nem a saját kétkezű munkám által kaptam. Nem biza! Köszönöm tudatos álmodás, mégegyszer! Még álmodok tudatosan, hátha lesz egy házam Malibu-ban.

Álmodjatok ti is tudatosan barátaim, és meglátjátok, segít majd, így vagy úgy. De ha sikeretek lesz az életbe valamilyen téren, az a tudatos álmodás végett lesz. És ez nem vicc, a Kérdező is leírta, hogy kibaaszot hülyék vagytok, fingotok sincs az egészről. De én itt vagyok és elmondom, hogy a siker/segítség érdekébe, tudatosan álmodjatok.

Üdv, egy sikert, segitséget kapó, tudatos álmodó.

febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Peldaul azzal hogy tudatos almodas kozbe tejes kapcsolatba vagy a tudatalattival. Tudod mi az a tudatalatti? Az ami az eleted 90%-at iranyitja. Szoval ha nem csak repkedesre meg nok baaszasara hasznalnad a tudatos almodast akkor meg fejleszthetned is magad
febr. 26. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, hatodik kérdés
febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kérlek, akkor magyarázd el, hogy mit is tudsz a dologról, hogy mi is anyival okasabbak legyünk. Tényleg. Mit tudsz a tudatos álmodás segítő képességéről?

Ha lehet, faaszozás meg kuurvaanyázás nélkül.

febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!