Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban anyukám bántott valakit?

Figyelt kérdés

Mindketten ismerjük és szeretjük ezt a személyt

A való életben anyának soha nem jutna eszébe megütni senkit, főleg nem őt. Az álmkmban mégis egész végig dühös volt, kiabált... Ez a személy nem tudom hogy került oda, de ott volt, és anya ütögetni kezdte, majd én ugrottam oda, és sírva kértem hogy ne bántsa...

Nagyon megviselt ez az álom


márc. 7. 06:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi eszembe jutott, hogy miután amya abbahagyta, egy piros S betűt festettünk az illető hátára.
márc. 7. 06:19
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Valamitől, valakitől védelemre, kozremüködesre szorulsz valamely ügyben, kapcsolatban.

Lehet tanulmányaid, munkád kapcsán valamilyen rejtett félelem, hogy indokolatlanul, különösebb okkal, ok nélkül leminősít valaki, aki a való életben konkrét személy úgy, hogy nem is tudod elsőre ki lehet az

márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

„S betűt festettünk az illető hátára.”

Tudod mit jelent az „S” betű? Az elektroncső meredekségét, például EL84 esetén S=11,3 mA/V:

[link]

márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# Nagyon kreatív 😅 feltételezni, továbbgondolni, hogy valaki ezt megálmodja.


És ha tévedsz és S mint sulfur, túlkénezett bor miatti rémálom.


[link]


Inkább a 2# válaszra szavazok, de szeretem az elektrotechnikát ezért dobtam zöldet csak neked 😃

márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!