Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent tenyeredbe szádbol...

Handy2 kérdése:

Mit jelent tenyeredbe szádbol kihulló fogakkal álmodni? Nem vérzett ,nem fájt… Azt szeretném ha olyan írna aki tényleg álmodott már ilyet és utána mi történt? Remélem semmi🙏 Nagyon megrémisztett ez az álom.

Figyelt kérdés

#Kieső fogakkal álmodtam
márc. 14. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyv szerint kihulló foggal álmodni általában nem jelent jót, bár van egy-két kivétel. A fogat a szájból kiszedni siralmat jelez. Ha első fogat veszítünk el, az nehéz felejtést jelent. A kihulló fogak halált jósolnak a családban.


Ha rossz fogunk hullik ki álmunkban, akkor valamilyen jó történésre számíthatunk. Ha nyelvünkkel toljunk ki fogainkat a szánkból, akkor szintén valamilyen kellemes dologra számíthatunk

márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Visszatérő rémálom ez nálam, lehet a kérdés miatt megint visszatér majd.
márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is visszatérő…
márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Veszteség. Átütő változás. Valami réginek az elengedése, jobb esetben valami újnak a kezdete.

Idős emberek szokták elveszíteni a fogukat haláluk előtt a gyenge életerő miatt. A nagy elengedések szimbóluma.

márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
skorbut vagy rossz állapotú fogak. Menj el dokihoz
márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom ,hogy visszatérő. Remélem semmi rossz nem történik a környezetedben. Mondjuk engem most foglalkoztatott ez a téma, ezért álmodhattam.
márc. 15. 08:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet mindenki álmodik néha. Én is szoktam. Történtek velem rossz dolgok,de nem közvetlenül utána,és mindenkivel történnek rossz dolgok amúgy is.
márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Remélem én is hogy így van. Azért is tettem fel a kérdést és azért is érdekelt annak a válasza aki álmodat már ilyet ,Ő már tapasztalatból tud írni.
márc. 16. 07:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagy változás. Nagy elengedés, nagy újrakezdés.

De utalhat az életerők hiányára is.

márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az erőm most tényleg gyengébb. Túl vagyok csomó orvosi vizsgálaton és végre tudom mi okozta a panaszaimat. Hála orvosolható 🙏
márc. 16. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!