Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álmomban, étterembe...

Mit jelent álmomban, étterembe menni, elszökni, menekülni, és kisodródni a világból?

Figyelt kérdés
Egy étterembe mentünk anyámmal, de mondtam neki nincs pénzem, meg nem is akarok beülni. Nagyon erősködött, ezért mégis beültünk az étterembe, ahol az asztalok folyamatosan körbe, körbe mentek a helységben, és ahogy mentünk, néztem és olvastam a falra kirakot táblákat. Majd a pincér kihozta az ételt pedig nem is rendeltem. A tálban borsó szemekre emlékszek. Ekkor már velünk ült két ismeretlen lány, az egyik kapott egy fülbevalót, és összevesztek rajta. Elkezdtek kiabálni, és veréssel fenyegették egymást. Odajött egy női rabbi, aki buzdítani kezdte őket, hogy verjék meg egymást. Én fogtam a fülbevalót, és megpróbáltam visszaadni annak aki adta, de nem kellett neki, és amikor a két lány elment verekedni, akkor anyám rakta be magának. Anyám kivett egy szobát, és vicceskedve mondtam neki, hogy nehezen fogunk ott ketten elférni. Megjelentek az asztalokon hatalmas kartondoboz csomagok. A mi asztalunkon is volt, és vinnem kellet magammal. Mindenki egy irányba ment, és én is arra mentem. Aztán, már csak arra emlékszek, hogy egy udvaron bolyongok, ahol bedrogozott furcsa emberek vannak, és rájöttem, hogy fogvatartanak minket. Elkezdtem keresni anyám, de nem találtam. Kiszöktem arról a helyről és egy csomót sétáltam. Egy parkolóban megpróbáltam feltörni egy furgont, hogy azzal menjek tovább, de megjelent egy autó, aminek fogói voltak amivel csattogtatott. És el akart kapni, de bele gabajodott a bokorba, így sikerült elfutnom előle. Majd motorral menekültem, és elcsábított engem egy gyönyörű nő. És amikor a homokban már épp szeretkezni kezdtünk, akkor elkezdet átalakulni egy robottá, és az is meg akart fogni a fogóival. Ekkor megpróbáltam elmenekülni a motorral, de nem sikerült, mert már rám csimpaszkodott a nőnek álcázott robot. Ekkor felgyorsítottam a motorral, hátha még le tudom rázni, de akkor a levegőbe emelkedtem, fel az égbe, és átugrattam 2 napot. Világok villództak a szemem előtt. Tovább sodródtam az univerzumban, a testemet teljesen átjárta a lebegés, teljes csendre leltem. Kisodródtam a világból, az univerzumból, és magam előtt láttam az összes párhuzamos univerzumot, sorbarendezve.

márc. 20. 06:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy nem te iranyitod az életed
márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!