Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minden álomnak van egy jelenté...

Minden álomnak van egy jelentése, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egyre többet arról álmodom, hogy nőkkel vagyok, akár szexuális dolgok is történnek. (Nem akarom kimondani de szerintem biszexuális vagyok.) Viszont nem férfiakkal hamarabb nőkkel álmodom. Ha minden álomnak van egy jelentése szerintetek ennek mi lehet a jelentése?
márc. 24. 08:51
 1/5 anonim válasza:
100%
Azért álmokból ne vonjuk le messzemenő következtetéseket. :) Viszont, ha már Te magad is úgy érzed (ébren is), hogy biszexuális vagy, és vonzónak tartod a nőket is, akkor nem kérdés.
márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak annyiban van "jelentése", hogy az álommunka során az elraktározott élmények, emlékképek, sőt vágyak, képzetek szabadon kombinálódnak.
márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%
A szexuális tartalmú álmok kicsit különlegesek az álmok között, mert sok esetben nem csak a tényleges szexuális tartalom a lényeg, hanem a két fél viszonya. Érzelmi kötődés, alá-fölé rendeltség. Ez főleg olyan esetekben igaz, amikor hozzád érzelmileg közelálló személyek szerepelnek. Ha random személyekkel történik, az inkább csak a felhalmozódott szexuális késztetésre utalnak. Ilyen esetben tényleg jobban számít a partner neme, mivel itt tiszta szexualitásról van szó, ami a vonzalmadat is tükrözi.
márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan dologra vagysz amit ferfi nem tud megadni

Nem biztos hogy szexualis ertelemben

márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmok általában semmi különőset nem jelentenek. Nagyon sok oka lehet annak,hogy mit mièrt álmodunk, elég ha pl. A tvben látunk valamit és az agyunk " megtetszik" és tudat alatt foglalkozik vele. Amíg ment a Barátok közt sorozat, addig gyakran álmodtam a szereplőivel.
márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!