Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Én mégis hogy vagyok képes...

Én mégis hogy vagyok képes annyi hülyeséget összeálmodni?

Figyelt kérdés
Minden éjszaka más-más hülyeséget álmodok, ha egy nap 3szor alszom vissza, annyiszor álmodom valami baromságot. Ma egy színpadon voltam álmomban, amin egy ágy volt, én pedig sokáig olyan helyen feküdtem ahol a közönség nem lát engem mert én nem is tudtam a szövegemet, közben néztem egy videót arról hogy mit kellene előadnom és közben elfelejtettem lol. Kiálltam előadni és a társam közben valahogy lekerült a színpadról ahol egy ruhabolt volt és tőlem kérdezte hogy melyiket vegye meg az ingek közül és én elnevettem magam mert az nyilván nem tartozott a színdarabhoz, de utána a színpadon voltunk mindketten, nekem pedig valahogy rá kellett másznom az ágyon a társamra, ő pedig meg kellett haljon a jelenetben, de annyira össze-vissza adtuk elő hogy közben minden néző hazament, és mondtam a barátaimnak hogy lehet jobb lett volna ha legalább egy lapról olvasom hogy most melyik jelenet következik, errefel azt mondta a társam hogy akkor kizártak volna minket a "versenyből" mert ugye ez egy színházi verseny volt de mondom mindegy annak mert így is mindenki hazament szóval..

márc. 29. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Múltkor azt álmodtam, hogy a pápa elkezdett tancolni, hogy lá terorista, lá terorista


És jöttek a terroristák és lelőtték a pápát


Vagy az ágyam közepén ült egy véres kislány fehér ruhában.


Valamelyik nap pedig az volt, hogy egy idegen embernek vért kellett adnom a kórházban, de a nyelvembol ment a cső a pasi szívébe.

A két gyerekem pedig elaludt a kórház padlóján.

Mondtam a nővérnek, hogy tegye őket fél az ágyra.

A nővér meg felakasztott kabátokat hozott, hogy megy és beteszi a gyerekeket a szekrénybe aludni.

márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezen felnevettem :)))))
márc. 29. 23:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen időszakaim, mikor minden nap minimum egy oltári baromságra ébredek, a környezetem már biztos kikészült, mert nem bírom ki, hogy részletesen el ne meséljem, míg friss az emlék :)

A legutóbbi ökörség valami olyasmi volt, hogy én voltam valami összeesküvő, akinek az angol királynőt kellett megvédeni, talán I. Erzsébetet (alvás előtt egy Ken Follet regényt olvastam 😀), és Steffi Grafot meg Martina Hingist kellett testőrnek a kastélyba vagy várba vinnem... (gyerekkorom óta nem hallottam erről a két hölgyről, nem is értem, hogy a tudatalattim melyik rejtett zugából pattantak elő...)

Szerintem amúgy sokan álmodnak hülyeségeket, csak nem emlékeznek rá, én pedig tudom is magamról, hogy ébredés után még memorizálni is próbálom, visszaemlékszem, újra átpörgetem az ok-okozatokat stb.

Üdv a klubban! 😉

márc. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez aztán semmikepp sem szorul magyarázatra…

Elképesztő kusza hülyeségeket tud összeálmodni az ember…


Én ritkán álmodom, de így is van hogy olyanokat amiket kitalálni sem lehetne


Volt olyan hogy egy sima ventilátorba homárok meg rákok másztak bele és feldaralta őket… és nekem percekig ezt kellett néznem. Na, az mi?

márc. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezek annyira jók 😂😂

Szívesen olvasnék még hasonló álmokat :))))

ápr. 1. 01:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!