Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő szellemes álmok...

Visszatérő szellemes álmok mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Ez volt a 3. vagy 4. alkalom, hogy szellemekkel álmodtam. Illetve nem konkrétan egy szellemmel, hanem csak a jelenlétükkel.


Például most azt álmodtam, hogy a konyhában a szemünk láttára kinyíltak a szekrény ajtók, fiókok, majd vissza be. Korábban olyan volt, hogy a hálószobában mozgattak tárgyakat és szintén az ajtókat csapkodták. Valamelyikben láttam is őket és színesek voltak, de ez csak egyszer volt, a többiben nem láttam őket, csak tudtuk, hogy szellemek vannak. Kicsit féltünk, de nem voltunk megrémülve annyira, mintha a valóságban történne.


A való életben amúgy nem volt még semmilyen paranormális élményem és horror filmet se néztem évek óta.



ápr. 12. 21:27
 1/1 anonim válasza:

A szellemek mint energia ami megmaradhat az elhunytakból. Akkor álmodsz velük ha a te energiádból épp táplálkoznak. Más dimenzióban vannak de nem akarnak elmenni. Hogy itt tudjanak maradni ahhoz az élőktől kell el venniük időnként energiát. Ez mindig akkor történik ha az ember épp álmodik. Családtagok vagy rossz “szellemek” akik erőszakosan ragaszkodnak a volt lakhelyükhöz vagy személyhez azok csinálják ezt.


Macska , kutya segíthet ha lakásban vannak mert ők látjàk ezt a dimenziót és megzavarják őket.

ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!