Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? Esetleg hol...

Mit jelenthet? Esetleg hol találhatom meg a jelentését?

Figyelt kérdés

Hetek óta, minden nap azt álmodom hogy eg yerdőben sétálok.

Végig rossz érzésem van hogy figyel valaki, majd egy fánál meglátok egy férfit és elkezdek futni.Végig üldöz de kiérek az erdőből, ahol egy barátom(nemtudom fontos e de vonzódom hozzá) áll egy autó mellett. Odarohanok hozzá, ő megölel, meglátjuk a férfit egy késsel és beszállunk gyorsan az autóba.

Elmegyünk egy régi kihalt raktárféleséghez...bemegyünk. Én elakarok bújni de a srác mondja hogy mostmár nincs itt a férfi...majd elkezd közeledni felém mintha megakarna ölelni, de belém szúr egy kést és felébredek....

Előre is köszönöm a válaszokat.:)

17/L


2010. okt. 28. 20:30
 1/1 anonim válasza:

Huhh elég összetett álom..:) Én csak töredékeket szoktam álmodni... Hát nem értek az álomfejtéshez,de ha ez csupán egy történet lenne,én úgy értelmezném,hogy valaki,aki fontos neked és megbízol benne,hátbatámad:S:S

De lehet,hogy hülyeség,és csak én gondolom így..

2010. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!