Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy lány barátnőm elmesélte...

Egy lány barátnőm elmesélte hogy velem álmodott, fel is ébredt. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk, én pasi. Elmesélte hogy az álmában nagyon jól néztem ki, keresett is maga mellett hogy valóban ott vagyok e mellette. Jelenthet valamit?
máj. 24. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfi barátnőid is? Az elég vad.
máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 L.. István ***** válasza:
100%
Szóval csak álmában néztél ki nagyon jól? Ciki.
máj. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak álmában, mindig mondja hogy jól nézek ki! Nem ciki. Csak ez az álmaban való megjelenés amit nem értek, miért mondta el?
máj. 24. 16:35
 4/10 Kedves Vezető ***** válasza:

1, Hatalmas! :D

Azért mondja el, mert közelebb akar kerülni hozzád. Gondolom másokkal is álmodik, de Neked beszélt erről.

máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4

Köszi a normális választ!


Elég jó a kapcsolatunk, majdnem mindennap beszélünk, vagy találkozunk is, szerintem ennél közelebb nem tudna közelebb kerülni, az már párkapcsolat lenne! :D És van pasija.

Persze sok mindent megbeszélünk, de ez kicsit fura volt nekem, én nem mondtam volna el helyében.

máj. 25. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy lány barátnőm elmesélte hogy velem álmodott, fel is ébredt. Ez mit jelenthet?


Pontosan azt jelenti, hogy veled álmodott majd felébredt 🤷

máj. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kedves Vezető ***** válasza:

Óhhh..

Van pasija..

Ez a legtöbb nőnek nem akadály.

Főleg amíg tapasztalatszerzésben/fiatal.

Amíg tervez, kísérletezget hogy hol/kivel érzi magát a legjobban, addig simán összejöhet veled

Persze ebbe benne van az is hogy dobja a régit, veled marad, vagy ha a régivel jobb volt neki, Téged dob, és természetesen úgy lesz lekommunikálva a dolog, hogy rányomultál, összezavarodott, stb.

Vagy vagy.

máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kedves Vezető ***** válasza:

*Egy idő után meg a legtöbb nőnek van pasija, ha váltani akarnak, akkor közelednek mindenfélével, nem szeretik az üresjáratot.

Nem szeretnek egyedül lenni.

máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8

Ez akkor lehet részéről közeledés?

máj. 25. 13:57
 10/10 Kedves Vezető ***** válasza:
Persze, szerintem az.
máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!