Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álomsorozat miről...

Ez az álomsorozat miről szólhat? Már pár napja erről álmodom.

Figyelt kérdés

Első nap úgy kezdődött hogy: A hírekben valami nagyon gazdag amerikai fodrászról szóltak a hírek aki kínában él.És van egy fura kínai felesége, vagy is nincs a külsejében semmi extra csak furcsán viselkedik.A második nap erről álmodtam: Megint volt a hírek a fodrászról de most az volt hogy a felesége brutálisan meggyilkolta és utána bement a rendőrségre és feladta magát.A hírekben képeket nem mutattak de elmesélték hogy mit tett a felesége.A férjét kikötözte az ágyhoz levette a pólóját ás egy késsel az ágyékáig felvágta, aztán azt hiszem láncfűrésszel feldarabolta és 1 kukába dobta amit felgyújtott. Harmadik nap erről: Az volt a hírekben hogy halálraítélték és még aznap nem olyan izés székbe rakták hanem felakasztották. És megtiltották hogy bárki is gyászolja. Negyedik nap erről:Van egy tinilány aki ugyan úgy néz ki mint a fodrász felesége és mindenki meg akarja ölni őt mert azt hiszik hogy ugyan olyan mint az a nő.Arra is emlékszem naggyából hogy a csaj neve Kim volt vagy ilyesmi.És pár nappal később valami stúdióban interjút adott arról hogy köze sincs ahhoz a nőhöz és nem akar senkit megölni.Kövi nap: Arról álmodtam hogy álmomban azt álmodom hogy a csaj a szobámba van és megkérdezem tőle hogy ő tényleg nem az a nő aki megölte a fodrászt?És ő meg azt válaszolta hogy de ő az és átváltozott azzá a csajjá és láncfűrész volt a kezébe és megakart ölni.És akkor felébredtem és sikítottam(ezt is álmodtam).Aztán mikor álmomban már ébren voltam azon gondolkoztam hogy ez az egész japános dolog álom?Aztán arra jutottam hogy nem álom csak az hogy átváltozott.Ez után lerajzoltam a lányt egy olyan képről ami youtubon volt mert voltak olyan sminkes videói.És összehasonlítottam annak a nőnek egy képével amit googleban találtam.A két kép teljesen egyezett csak a hajuk volt más.Aztán hirtelen a rajzon lévő lány átváltozott ilyen gonosz arcúvá.Azt azonnal kidobtam. Asszem 6. nap az-az ma:Azt álmodtam hogy az a lány Kim ott volt a tescoba ás ruhákat árult.Jah meg a tescoba minden o. társammal találkoztam akik a szüleikkel voltak vásárolni de ők hamar elmentek.A nővérem és én elkezdtünk beszélgetni azzal a lánnyal és kiderült hogy tökre rendes meg tud angolul és magyarul is.Meg hogy a barátja ott hagyta pedig nagyon szerették egymást de a barátja is elkezdett félni tőle.Utána oda akart adni úgy nyakláncot amit a barátjától kapott mert aszt mondta hogy neki csak jobban fáj ha nála van.Én meg azt mondtam hogy nem kell még fordulhat a kocka.Erre azt mondta hogy akkor megtartja és reménykedik abban hogy minden jobb lesz.Aztán pont amikor szemüveget kerestünk apuval mert akart egy olvasószemüveget venni láttuk hogy ott fekszik dgy ember elvágott nyakkal.Apuval azonnal szóltunk valakinek aki utána intézkedett.Utána mikor már elakartunk menni hallottuk hogy mindenki sikít és a bolt közepe felé rohant.Mi is odmentünk megnézni és azt láttuk hogy kim felakasztotta magát a bolt közepére és mikor odaértünk átváltozott azzá a gonosz nőé. És ennyi felébredtem. Mit jelent?

a fodrász pasi kb így nézett ki: [link]

kim valahogy így csak fruruval és hosszú összefogott hajjal: [link]

a nő meg szintén így csak kicsitt öregebbel néhány ránccal és ilyen hajjal persze nem szőkébe: [link]


2010. nov. 5. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:

jujj ez nagyon jó sztori.

Ezt írd le vagy csinálj vele vmit, egyszer még oscar leszebből hiddel :D Csak az átváltozást hagyd ki xD

2010. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
xD született egy új film XD de ha belegondolok lehet h ezért álmodtam ezt mert sokat tv-zek xD
2010. nov. 5. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert ez lesz az életed sikere :D
2010. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah xD
2010. nov. 5. 19:59
 5/8 A kérdező kommentje:
nahát nem vok 1 paintmester de kb így néztek ki a baloldali a nő a jobb kim [link]
2010. nov. 5. 21:24
 6/8 A kérdező kommentje:
naaah megvaan XD ilyen haja tudom sokáig húzom xD
2010. nov. 5. 21:29
 7/8 A kérdező kommentje:
jaj a link xD [link]
2010. nov. 5. 21:30
 8/8 A kérdező kommentje:

jah meg már címet is adtam neki xD

A Kim

2010. nov. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!