Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyszer azt almodtam hogy az...

5130 kérdése:

Egyszer azt almodtam hogy az iskolaban vagyok es megfogom a fogam es konnyen kihuzom, utana a kovetkezo es utana es utana amedig vagy 5 fogatt ki nem huztam. Vajon mit jelent ez az alom?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan! Ennyi sok hülye van? Már ne is haragudj de miért kellene az álmoknak valamit is jelenteniük? Tudod miért álmodunk? Ha nem akkor Google jó barátod, ird be oda. Nem értem, hogy miért akarja mindenki, hogy az álma jelentsen valamit. Istenem, azokat csak álmodjuk! Nem jósolnak meg nem jelentenek semmit! Nőjetek már fel!
2010. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fogas kérdés.....
2010. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát azt mondják, a fogak elvesztése az álomban, valami rossz előjele... de én valami olyat olvastam, hogy akkor biztos valami rossz ha az illető le is nyelvi a fogait...


De én olyan álmok jelentésére lennék kíváncsi mint ez pl:

én és az unokatesóm elmegyünk a Holdra, ott jön egy űrlény, aki úgy néz ki mint Robert Pattinson. Letépi a karomat és elkezd szaladgálni vele, majd beleesik egy gödörbe. Jön a többi ufó akik máshogy néznek ki. megállnak a gödör felett, elkezdik csóválni a fejüket, majd kihúzzák barátunkat és visszaadják a drágalátos végtagomat :)

Vagy...

Darth Veder rohangál a volt sulimban és midnenkinek letépi azarcát, és ahol már járt arc nélküli gyerekek rohangálnak, észvesztve. Én és bnőm bebújunk a lépcső alá, de hozzánk is odaér és az én arcomat leszippantja.

2010. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Jankanna te ezt a szöveget minden ilyen fajta kérdéshez odaírod? Már egy kicsit uncsi. :S

Szálljál már le a kíváncsi emberekről! Amúgymeg nem létezne ezen az oldalon ilyen téma ha ezek a dolgok nem érdekelnék az embereket.


Amúgy az álmod azt jelentheti, hogy lesz/van egy célod amit mindenáron megakarsz szerezni mégha elvesztesz fontos dolgokat vagy barátokat akkor is a célod elérése érdekében akkor is ha az út hussz vagy ha fáj is.

2010. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az álmok többnyire az ellenkezőjét mutatják, mint ami történni fog, vagy ami álmodban veled történik, az történik családtagoddal, esetleg épp általad. Ennek az álomnak a lehetséges megfejtései:


1. Fogorvoshoz kényszerülsz. A fogorvos véres verítéket izzadva, ütvefúróval próbálja kivésni a rossz fogadat, de egy füstölgő ütvefúró-maradványon kívül más eredménye nem lesz a műveletnek.


2. Cápatámadás áldozata leszel.

2010. nov. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a foghullás a szexualitással kapcsolatos.
2010. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*....Freud szerint? Vagy valami hasonló kariberű pszichológus szerint. Olvasd el Freud-tól az Álomfejtés című könyvet és ne törődj a sok hülyével!
2010. nov. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jankanna te normális vagy?az álom a lélek vágyainak vagy félelmeinek kivetülése
2010. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!