Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megöltem egy barátoma...

Álmomban megöltem egy barátomat. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

-osztálytársam

-az iskolai menzán történt

-hátulról elvágtam a torkát

-hirtelen helyszínváltás ---> otthon vagyok, mellettem a hulla, berakom a szekrényembe


Aznap este hihetetlenül kimerülten feküdtem le, de nem ettem sokat vagy nehezet. Közvetlen az álom után felébredtem (ezért minden apró részletre emlékszem).

Valami baj lenne velem hogy ilyeneket álmodom? 16/F


2011. jan. 20. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nincs veled semmi baj, de nem Hitman-eztél te egy kicsit túl sokat?
2011. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja azt álmodtam, hogy egy hídról lövöm le sörétessel az egyik legjobb barátomat. Másnap nem jött suliba....
2011. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
(Amúgy ne értsétek félre, nem halt meg xd)
2011. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
semmi gond, max. lehet hogy egy kicsit össze fogtok veszni
2011. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
..én egyszer álmomban kiirtottam egy egész családot, aztán bedobtam a hullákat az ágyam mögé.. >.<"
2011. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bretso ***** válasza:
Az égvilágon semmit nem jelent. Az agyad produkál mindenfajta hülye álmot, hogy lefoglalja magát, miért hiszed azt, hogy bajod lenne? Ha úgy érzed, hogy ébren végre kell hajtanod az álmod, akkor kezdhetsz gyanakodni.
2011. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Ez mit jelenthet?

Azt, hogy ezt most megúsztad!

Majd ha egy ilyen rémálomból nem tudsz felébredni, na az lesz a gáz.

Egyébként ha utána szarul érezted magad az jó jel. Az ember nem csak az életből okulhat, de az álmokból is.

2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán azt, hogy te neheztelsz rá valamiért, de nem szólsz neki róla. Amúgy nem tudom, nem vagyok álomfejtő. :)

És felesleges az álmoknak túl sok jelentőséget tulajdonítani, mert az agy álmok formájában dolgozza fel a napi történéseket. :)

2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg kicsit eleged van a barátodból. ha megölsz valakit álmodban, azt jelenti, hogy szeretnél függetlenedni tőle, örülnél, ha egy időre eltűnne az életedből.
2011. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem az azt jelenti h gyilkos leszel de nembiztos
2011. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!