Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért hat rám így ő az álmomba...

Miért hat rám így ő az álmomban? (bocs, túl hosszú lenne kérdésnek, minden lent)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban álmodok valakivel, aki már nincs köztünk, és ezek az álmok mindig a legfurcsábbat hozzák ki belőlem. Soha nem voltak rám nagy hatással az álmok, de mikor vele álmodok, az teljesen más. Nehéz pontosan megfogalmazni, hogy mi is történik velem, de mindig emlékszek ezekre az álmokra. A legtöbb álmom teljesen valószerűtlen, de ezek egészen mások, olyan, mintha akkor tényleg ott lennék...

Ha ez számít valamit: ha egy okot kellene mondanom, amiért az vagyok, aki; ha egy célt kellene mondanom, ami hosszú időn keresztül tartotta bennem a lelket, amiért minden reggel erőt vettem magamon, ő lenne az.

Sokáig álmomban csak távolról, vagy hátulról láttam, de mostanában egyre közelebbről, és ma éjjel nézett először a szemembe.

Mikor felébredtem, úgy éreztem, mintha a szívem a torkomban dobogna, és iszonyúan fájt a fejem.

Félreértés ne essék, csak azt akarom tudni, milyen valós oka lehet ennek. Pusztán annyi lenne, az oka, hogy máig olyan helyet tölt be az életemben, mint senki más?


2011. jan. 26. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem azért mert találkozni akar veled vagy ijesmi.. de megeshet, hogy egyszer vele álmodtál, lefekvéskor rá gondolsz és ujra őt látod.. hidd el nekem: Ha minden este imádkozol isten megsegit.. amugyis én mindig imátkozok és ha egyszer kihagyom rémálmom van.. Sok sikert!
2011. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi Isten*
2011. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel a lélek továbbélésében, akkor elindult a túlvilág felé a lelke, de te valamilyen módon visszafogtad. Előbb csak lassított, majd megállt az úton, és visszafordult. Olvastam olyasmit, hogy mikor egy halott megérint egy élőt, elszívja annak energiáját, ez megmagyarázhatja a fejfájást.


Pszichológiai értelmezésben: függő vagy. Függtél ettől a személytől, és a megvonás sok esetben testi tünetekkel is jár, esetedben szorongás, fejfájás. Ilyen esetekben két dolog lehetséges: feldolgozod, túléled, megerősödsz egyéni individuumként, VAGY utánahalsz.

2011. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat (meglepően értelmesek).

Elgondolkodtam ezen a fejfájás dolgon, bár talán valószínűbb, hogy a kevés és rendszertelen alvás okozta, amire válaszként lázadozó szervezetem most 12 órára kiütötte magát.

Egyébként életvidám lány vagyok, főleg most, hogy azt az életet élhetem, amire mindig is vágytam. Az az időszak, amiről fentebb írtam, évekkel ezelőtt volt, éppen ezért nem értem, hogy erősödhettek fel most ezek az álmok (mivel korábban alig volt példa ilyesmire, és most rövid időn belül két alkalom is volt, ami különösen nagy hatással volt rám).

Elsőnek: elfekvés előtt általában nem gondolok semmire, egyszerűen olyan, mintha off-módba váltanék, teljesen kiütöm magam reggelig :)

2011. jan. 26. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a 16:02-es válaszhoz még annyit, hogy a kevés alvás alapján gondolom, hogy sok stressz ér. A sok stressz pedig felhozhat régi, nem teljesen beforrott/lezáratlan dolgokat.

Lazíts többet, ha teheted.

2011. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A magyarázat egyszerű: vizsgaidőszak. Másfél hét múlva már újra minden szép és jó lesz :)
2011. jan. 26. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!