Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy én sohasem...

Miért van az, hogy én sohasem emlékszem az álmaimra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vok, általában én se emlékszem.
2011. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hosszú időszakom, amikor nem emlékeztem az álmaimra....Nem volt jó :S


Amúgy találtam valamit.


"...Legtöbb álmunk viszont teljesen köddé válik – egy-egy REM fázis alatt ugyanis több álmunk is lehet, de általában csak az utolsót tudjuk felidézni ébredés után, de vannak, akik még azt sem. Ők gyakran azért felejtik el az álmaikat, mert nem mernek vagy nem tudnak azonosulni saját érzéseikkel, amelyeket az álmaik megszólítanak, és átjárhatatlan fal húzódik tudattalan és tudatos elméjük között..."

2011. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy azok nem szoktak álmodni, akik sok húst esznek. Lehet, hogy igaz, mert a férjem sem álmodik. :)


De ha este közvetlenül elalvás előtt elmondod magadban 3-szor, hogy emlékezni akarsz az álmaidra, akkor emlékezni is fogsz. Legalábbis nálam működik. Agykontroll tanfolyamon tanultam.

2011. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

utolsó

hát a húsos dolog nem igaz.

én nem eszek húst,csak nagyon nagyon ritkán (nem szeretem) ,és nagyon régen álmodtam....sőt,szinte semis.

2011. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah a húsos dolog tuti nem igaz, mert kevés húst eszek, már annyira nem szeretem, mint régen...


A REM fázisos nagyon tetszett, ennek utána fogok nézni:)


oké, akkor majd elalvás előtt 3x elmondom magamnak, hogy EMLÉKEZNI FOGOK AZ ÁLMAIMRA


Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek

2011. febr. 7. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
előző válaszolóknak üzenem, akik azt írták, hogy "egy jó ideje nem álmodnak", hogy olyan nincs, hogy nem álmodik az ember....ha tényleg így lenne, akkor valószínűleg bekattanna elég hamar...:D
2011. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!