Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a következő álom?

Mit jelent a következő álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam az éjjel, hogy terhes vagyok. De nem csak kicsit, hanem már röviddel szülés előtt. Bementünk a kórházba, aztán hozták a babámat, mondták hogy vihetjük haza. Gondoltam is,hogy milyen jó, hogy nem is fájt a szülés. Aztán hazamentünk, és nem találtunk nevet neki, és nem jutottak eszembe a nevek amik a valóságban tetszenek. Fogtam a kezemben a babát és mindig rosszul tartottam, de nem lett baja. A szüleimnél voltunk, nem ott, ahol tényleg lakunk. Mi lent aludtunk a földszinten, a baba meg fent, és teljesen elfelejtettem hogy van (egész éjjel nem volt megetetve, meg pelenkázva), és mikor eszembe jutott, rohantam hozzá, de nem sírt, nem volt semmi baja.

Már álmodtam többször, hogy terhes vagyok, de azt még sosem, hogy szültem is.


Aki nem tud érdemben hozzászólni, azt nagyon kérem ne válaszoljon. Köszi.


2011. febr. 16. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Közel állsz ahhoz,hogy megvalósíts,produkálj valamit, amit már régóta szerettél volna.A nagy siker után úgy látszik lankadni fog a lelkesedésed,de ez nem fog problémát jelenteni.Én képletesen értelmeztem az álmodat és ezt tudtam kihámozni belőle.
2011. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

utána néztem egy két helyen és ezt találtam: Terhesség: Fiatal lányok álmában: félsz a terhességtől, miközben fellángol az anyai ösztön is. Tudat alatt örülnél egy gyermeknek, de az eszed azt súgja, korai lenne még.

Felnőtt nők álmában, akik már szültek: ha örömmel tölt el: boldogan vállalnál egy újabb gyermeket; ha félelemmel tölt el: a nehéz szülés rossz emlékei törtek felszínre, lehet, hogy környezeted elvárná, hogy több gyermeked legyen, de te nem akarod vállalni.

Szülés: Általában: ötletesség. Szülni: nők, kismamák álmában: önmagáért beszél; férfiak álmában: kissé szokatlan, de remélhetőleg intelligens megoldáskeresés. Kismamáknak azt mondja a babona, hogy ha álmukban fiuk születik, gyermekük lány lesz és fordítva.

2011. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!