Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az osztálytársam bátyjával...

Az osztálytársam bátyjával álmodok sokszor, miért? (lent)

Figyelt kérdés

6. osztályos lány vagyok, idén jött a sulinkba egy velem egyidős fiú, meg a 8.-os bátyja.

A sráccal tök jól kijövünk de nem úgy (mármint, nem tetszik meg semmi ilyesmi) , de folyamatosan a bátyjával álmodom (nem mondom h tetszik, de elég helyes azért, de nem vagyok szerelmes meg semmi ilyen). Pl ilyeneket hogy anya fölkelt, hogy a Csabi (így hívják) rád vár mert beszélni akar veled, és akkor beszélek vele és elkezdi hogy szerelmes belém. Múlt éjjel az volt hogy a töriteremben vagyunk az öccsével és beszélgetünk, mire bejön és lesmárol.

Barátnőim meg többször szóltak életben hogy hogy néz utánam mindig...


Nem hinném hogy szerelemre vágyás, mert van egy srác a környezetemben aki bejön meg minden, azt sem hinném hogy "túl fiatal vagyok" . Csak kíváncsi lennék miért van ez, mit jelent?


2011. febr. 19. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álmokra néha nem lehet magyarázatot adni. Mondjuk ha mondták neked,hogy néz utánad akkor előfordulhat,hogy tudatod alatt foglalkoztat ez a dolog.Ezzel nincs is semmi baj. 15L
2011. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az álmod jelentése: kamaszodsz
2011. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te tudatosan ugyan eldöntötted, hogy melyik pasi jön be neked, de a tested és az ösztöneid egy másik pasira vágynak :)
2011. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Álmodban teljesülnek a titkos vágyaid :D vagy lehet , hogy meglepő ami most veled történik, mert még nem tapasztaltál ilyet, és kíváncsi vagy milyen lehet :D sztem ezek lehetnek az okok

Remélem tudtam segíteni :D

2011. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, megértettem a lényegét.
2011. febr. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!