Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elképzelhető, hogy az álom...

Elképzelhető, hogy az álom vége összefügg a valósággal?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát. Egyszer azt álmodtam, hogy biciklizek. Két kocsi mellettem össze ütközött. És az ébresztőm volt a kocsi dudája. Érdekes.
2011. ápr. 4. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
igen igen ezt én is tapasztaltam. sztem azér, mer amikor álmodsz, az már nem mélyalvás, és éberebb vagy a külvilág felé. egy-egy hang elindíthat benned valamit
2011. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen ilyen előfordul.
2011. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt már! :D Én konkrétan egy új órát mutattam a barátnőmnek álmomban, mikor megszólalt a kezemben és egyszerűen nem bírtam kikapcsolni. Na, akkor ébredtem föl. :D
2011. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
persze ,velem is volt mar ilyen egyparszor ,legutobb reggel 6kor almodtam valamit es a vegen valami csorges volt ..es aztan percekkel kesob tudatosult bennem hogy igazabol csongetnek ....
2011. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
Igen. Az agy néha igen viccesen működik.
2011. ápr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, ilyen már nekem is volt! már nem egyszer megtörtént például az, hogy álmomban pisiltem, és arra ébredtem fel te jó ég most berosáltam az ágyba?!? de szerencsére nem :D viszont a húgyhólyagom teljesen fullon volt, ő jelezte az álmomban, hogy ki kellene menni :D
2011. ápr. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze egyszer azt álmodtam hogy elfogyott a tej reggel kimentem a konyhába és télleg elfogyott a tej!!!!!!!!44négy
2011. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerős, én kaputelefon és telefoncsörgést szoktam álmodni, aztán felébredek, mert csörög a telefon, vagy épp felcsöngetnek.
2011. ápr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!