Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban középkori várvédő...

Álmomban középkori várvédő voltam, és egy nyílvessző átment a lábamon, megébredtem s a lábam irdatlanul nagyon fájt, van összefüggés?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 14:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyszer azt álmodtam, hogy hátba lőttek, és reggel úgy keltem, hogy sajog a hátam. Egész délelőtt fájt utána. Valószínűleg begörcsölt a lábad, ezért álmodtad ezt...én meg elfeküdhettem a hátam, ennyi.
2011. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Pont ezt akartam írni.

Nem azért fáj a lábad, mert álmodban meglőttek, hanem azért lőttek meg álmodban, mert fáj a lábad.

2011. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg egyszer azt álmodtam, hogy csatában vagyok és egy lovag karddal levágja a lábam combból, a földre estem, de mire leszúrt volna felébredtem.
2011. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 krameri válasza:
60%

Álmodban elhitted, hogy megsérültél, olyannyira, hogy az idegrendszeredben akaratlanul is megjelent a fájdalominger.

Ez olyan, mint mikor hipnotizáláskor valakinek beadták, hogy megégették a kezét, és a bőrén megjelentek az égésnyomok, hólyagok.

Ez normális, megesik az ilyen. Viszont amit az elsők írtak, annak nincs értelme(legalábbis én ilyenről még nem hallottam), hogy ha fáj valamink alvás közben, attól még nem álmodunk hozzá egy történetet, hogy miért fáj.

2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 krameri válasza:
67%
és különben megvédtétek a várat? :D
2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség. Mert nekem volt egyszer olyan, hogy hason aludtam, a macska meg odajött és elkezdte a nyakamat hátul dagasztani, meg rajtam mászkált, és azt álmodtam, hogy egy hajón vagyok, és valaki jól tarkón dob egy pakli francia kártyával...szerinted mi mástól lehetett? Amúgy az már más tészta, hogy semmi értelme nem volt, de akkor is az volt a kiváltó ok...
2011. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam hogy egy középkori csatában lefejeztek és reggel tényleg fej nélkül keltem fel.

azóta nincsen fejem.

2011. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tehát lehet olyan, hogy egy álom, kihat a testre?

Vagyis, hogy olyan intenzív legyen.

2011. ápr. 10. 16:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát lehet olyan, hogy egy álom, kihat a testre?

Vagyis, hogy olyan intenzív legyen."


Nem, kérdező, nincs olyan, ne hagyd összezavarni magad. Ilyen csak a Mátrixban, meg az idióta ezomókusok fejében létezik.


Az történt veled, amit az első válaszoló leírt. Mindenkinek van olyan, hogy alvás közben kívülről éri valami inger, és azt az agy úgymond beleépíti az álomba. Rengetegszer álmodtam már hasonlót, mint te, amikor elfeküdtem a lábam/karom/nyakam. Ez ilyen egyszerű, okos ember egyből rájön, hogy mi a helyzet. Csak ugye tudjuk, hogy vannak emberek, akik nem elégednek meg a legracionálisabb válasszal, és direkt túldramatizálják. Ne higgy nekik, tök normális dolog történt veled.

2011. ápr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elsőnek és 16:09 igaza van. Ez a kettő tudja kiváltani.

Nekem is volt olyan, hogy álmomban zuhantam, estem és minden porcikámnak sajgott, ébredésnél már semmim nem fájt. Olyan is volt, hogy térdre estem és lila volt a térdem reggel, valószínű beletérdeltem a falba álmomban.

Mást nehezen tudok elképzelni, de én is várom még az ötleteket.

2011. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!