Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakori visszatérő álmom,...

Gyakori visszatérő álmom, hogy valamilyen közlekedési eszközt vezetek (bicikli, autó, busz, roller, motor, sárkányrepülő. ) a jármű hirtelen megáll, én pedig előre esek, de mielőtt földet érnék, mindig felébredek. Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 14:26
 1/2 anonim válasza:
talán jelzés, hogy amit most csinálsz veszélyes, hoppon maradhatsz,(lehet ez vállalkozás, párkapcsolat, vagy valami, mai az életeddel kapcsolatos... lehet hogy függ attól is, mióta álmodod, hogy valamibe belekezdtél és utána jelent meg ez az álom...
2011. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez az agy szüleménye : D én úgy szoktam ezt álmodni hogy zuhanok egy liftben és becsapódáskor felébredeek és olyan mintha egy ágyba estem volna.
2011. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!