Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? (akár...

Mit jelent az álmom? (akár részletfejtésnek is örülnék, elég keszekusza)

Figyelt kérdés

Felébredtem reggel az eső kopogására, aztán aludtam vissza, onnan álmodtam ezt, kb hajnal 5- 8ig... szóval az álmom, innen emlékszem:


az álomban végig sötét este volt, a kutyámmal voltam, valami esti rendezvény volt, és láttam a párom jön felém, mondja hogy rosszul van (én nő, ő férfi) és láttam hogy az egész testét hatalmas undoritó vérző kiütések borítják, de olyanok amik a valóságban kb már nem is léteznek max a zone reality-n vagy a life networkon este 10 után... gondolkoztam hogy mit tehetnék és nagyon aggódtam, fel akartam hívni a mentőket, de először nem tudtam beütni a számot, aztán sikerült és azt mondták ilyen miatt nem jönnek ki, akkor hivtam egy taxit de már egyedül voltam, a párom furcsa de eltünt, és mindenki eltünt, csak az aberrált taxis volt meg én, beültem a kocsiba de nem oda ment ahova mondtam hanem egy sötét erdőbe, megállt és mindenféle hülyeségre kényszerített hogy akkor nem bánt majd ha megteszem (de semmi szexuális), amikor adott egy botot hogy verjem halálra a kutyámat, mert akkor lesz elégedett, akkor őt ütöttem le és elfutottunk... a belvárosba futottunk, ahol anyut - akkor már rajta voltak a kiütések és nem a páromon, épp tették be a mentőbe és apuval beszéltem hogy végre sikerült kihivni őket és beviszik végre a kórházba, kérdeztem hova viszik de nemtudtam meg, majd jelenetváltás volt, és a saját esküvőmön voltam, de valami hatalmas rendezvény volt, vagy 5000 emberrel, és már meg volt az igen igen, és senki sem figyelt rám, mert nem én voltam a központban hanem az újdonsült férjem aki nem a valódi párom, hanem egy ismert ember volt, és én csak mint mellékesen voltam ott, és még ő sem foglalkozott velem, és azon keseregtem hogy én ezt az egészet nem akartam, szüleim nem voltak ott, hanem úgy gondoltam, majd jönnek, de felmentem hozzájuk, ketten tök egészségesen voltak a lakásukban és vártak, gratuláltak és mondták hogy majd jönnek, aztán felébredtem...


hát ennyi...


2011. ápr. 25. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! nekem van egy álmoskönyvem abban van egy két dolog leirva, hogy mit jelent pl a korház: "Ha beteg: lelki betegség, segitség iránti igény. Hogy milyen osztályon fekszik utalhat a baj jellegére. Mivel Ön keresi elfogadja a segitséget, könnyen tuljut a bajokon. Ha látogato: váratlan hir egy barátjárol."

Esküvő: " az ellentétek tartos egyesülése. Tartos kapcsolat iránti vágy. Különösen akkor jelentős ha Ön esköszik. A férfi számára: saját női vonásainak felfedezése, a nő számára: beavatás. Az esküvő és a halál fordulopontok az ember életében egymásra vannak utalva."

Nemtudom hogy az álmodban volt e gyürü láttál e mert a Gyürü jelentése:"hatalom, lehetőség amelyet áldozatokkal járo szerződéssel szerezhet. Élvezheti a lehetőséget, vagy bánkodhat az áldozat miatt- Ön dönthet. Babiloni álmoskönyv szerint fia fog születni. A vasgyürü szerencse. Mindig a vastag gyürük a legjobbak. Ha ujjárol elveszik elvesziti a tulajdonát.Ujjára gyürüt talál:nagy hatalmat nyer."

Hát lehet kicsit hülyeségnek tünhet amit olvasol, de hát ezt találtam és remélem tudtam segiteni!:)

2011. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia

köszi szépen a választ, nem láttam gyűrűt :-)

2011. ápr. 25. 09:38
 3/4 3rdeye ***** válasza:
...attól félsz, hogy a szeretteiddel, vagy saját magaddal olyan testi, vagy esetleg lelki probléma/baleset adódik, amivel szemben tehetetlen vagy. nagyon sokat jelent neked a kutyád, mintha "védőangyalod" lenne, vagy hasonló, ez viszont lehet hogy néhány embernek nem tetszik. Ezt érzed magadban, ezért adsz magadnak olyan utasítást, hogy verd agyon = távolítsd el az életedből ezt az állatot. Mivel nem jöttem rá, hogy mit szimbolizálhat a taxis, előfordulhat, hogy pont a saját lelkiismereted jelenik meg ilyen formában. Az is érdekes így viszont, hogy leütöd a taxist. Ha az a te lelki ismereted, vagy a másik ÉN-ed, akkor azt jelenti, hogy úgy érzed, nem illesz bele abba a helyzetbe, amiben most vagy, esetleg abba a társaságba, lakónegyedbe, stb. Előfordulhat, hangsúlyozom, hogy ELŐFORDULHAT, tehát nem 100% :) hogy a párod családja nem fogadott még be teljesen, esetleg nem vagy nekik szimpatikus. Az viszont mindenképpen jó jel, hogy így vigyázol a kutyádra, aki ebben az álomban vagy a TE részed, vagy pedig őrangyalod, segítőd lehet. Ennyit tudtam most így gyorsan kivenni az egészből, rengeteg információt tartalmaz.
2011. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen neked is, van benne igazság.
2011. ápr. 27. 13:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!